Warunki w drodze na Zawrat z murowańca

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Montano

Warunki w drodze na Zawrat z murowańca

Post autor: Montano » 25 czerwca 2010, 10:07

Witam, mam pytanie jak w temacie, jakie są aktualnie warunki? Raki są potrzebne?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2010, 10:12

http://picasaweb.google.com/wilaynn/WKr ... 4077936114
tu masz widok z zawratu z minionej soboty, łańcuchy w śniegu więc na pewno bez raków to będzie trudno.
Montano

Post autor: Montano » 25 czerwca 2010, 10:52

Ok wielkie dzięki za info, patrzyłem na fotki ale wcześniej jakoś ta mi umknęła:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2010, 10:54

Spoko :)
Montano

Post autor: Montano » 25 czerwca 2010, 15:15

A czekan warto wziąć, pytam bo nie chciałbym nie;potrzebnie go ciągnąć ze sobą na górę hehe:)?
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 25 czerwca 2010, 18:46

Hejka,wczoraj przechodziłem z Piątki do Murowańca przez Zawrat i na szczycie był przymarznięty łańcuch...ok.20 % całości łańcucha było pod śniegiem....mijałem wczoraj sporo ludzi udających się do Piątki i nawet matka z córką w sportowym obuwiu szły...trochę śniegu jest,ale nie ma obaw...da się przejść...mi osobiście szkoda byłoby targać raki i czekan......ale to moje zdanie......w dolinach bez mgły...wyżej hula ostry wiatr....pozdrawiam
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2010, 9:26

Jak leży jeszcze śnieżek ładny ubity w żlebie, to proponuję zakładać raczki i żlebem w górę ;)
ODPOWIEDZ