W grupie czy samotnie

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

W grupie czy samotnie

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 10:40

Kiedy upatrzycie swoją górę marzeń :D to zdobywacie ją z kumplami czy może sami?? W Tatry staram się wyjeżdżać samotnie bo wtedy idę swiom tempem a w niższe góry z jak największą grupką :D bo w nich nie ma takich zagrożeń a zabawa jest zawsze fajna :D. Piszcie czy chodzicie razem czy samotnie w górach :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 10:42

Ja łaże tylko w grupie bo zawsze można skomentować piękne widoki i jest zawsze raźniej w grupie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 10:45

W Wiśle zawsze idę samemu bo mieszkam tu i mam wszystkie wiślańskie szlaki w małym palcu :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 stycznia 2007, 12:06

Po górach chodzę tylko w grupie bo jest łatwiej i lepiej się zdobywa kolejne szczyty :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 13:56

Ja chodzę czasem w grupie czasem sam. Jak uda mi się namówić parę osób to jadę w grupie jak nie ma chętnych to samemu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 14:29

ja wole chodzić w grupie bo zawsze jest raźniej. jest sie z kim podzielić wrażeniami :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 stycznia 2007, 11:23

ja chodze tylko w grupie bo mam daleko do gór i samemu jakoś by mi się nie chciało.
Minter

Post autor: Minter » 24 stycznia 2007, 12:48

Tylko w grupie bo zawsze powstają lepsze sytuacje :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 stycznia 2007, 22:13

no przeca ze w grupie jest lepiej :) a jak w tatrach zawisniesz gdzies na gorze to kto samotnego uratuje ?! :):):)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 7:41

Masz racje Zombie. Ciągle w telewizji słychać o problemie ze śmigiełkiem :) w Tatrach.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 10:41

Też wolę w grupie bo zawsze ktoś ma lepsze żarcie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 11:21

Samotna wycieczka też nie jest taka zła. Nie musisz biegać za nikim focisz ile chcesz i nikt nie będzie się wkurzać że wolno idziesz, że co chwilę robisz zdjęcie :D.
Sara

Post autor: Sara » 30 stycznia 2007, 7:45

W towarzystwie zawsze śmieszniej. Zawsze coś się dzieje :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 20:29

Rowerem głównie sam, pieszo w grupie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 21:43

W grupie jest zawsze raźniej i z jajami :D
ODPOWIEDZ