Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

Post autor: Mirek » 12 października 2008, 22:00

Alf, to nie jest żaden wynalazek, u mnie tego oporowo.Przyjeżdżaj, zapraszam!!!!!!!
Mirek

Post autor: Mirek » 12 października 2008, 22:01

Zobaczcie to!!!!

Obrazek
Alf

Post autor: Alf » 12 października 2008, 22:02

Na miodowe to może jeszcze bym się skusił, natomiast za Rybnickie, to ja już podziękuję :D
Mirek

Post autor: Mirek » 12 października 2008, 22:24

Alf w tym temacie się z tobą zgadzam!!!!!!!!!!!Od kiedy krojce kupili browar to nasze piwo feeeeeeeeeeeeeeeee :zly: :zly: :zly: :nook: :a: :zygi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2008, 20:44

A ja właśnie otworzyłem sobie piwo Kozel...wspomnienia ze Słowacji, z gerlacha z Babiej Góry...trzeba to powtórzyć, pozdrowienia dla wszystkich smakoszy piwa no i dla Norweskiego turysty Królika. Wasze zdrowie :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 października 2008, 22:43

McGregor pisze:pozdrowienia dla wszystkich smakoszy piwa no i dla Norweskiego turysty Królika.
Norweski turysta Królik załącza zdjęcie norweskiego piwa /czyt.: sikacza/
Piwo Ringnes z browaru /Brygget - browar/ Oslo założonego w 1877r.
Zawartość alkoholu aż 4,5% !!!
Nie znalazłem w sklepach piwa, które miałoby więcej niż 4,7%, no i po 20:00 piwa w sklepie nie kupisz, bo zakaz. No i ta cena... między 10 a 12 zeta za pół litra piwa w sklepie :suprajs: - MASAKRA !!! :a: :a: :a:
No ale od czego są kolegi... Paczka w piwami narodowymi już jedzie do Oslo samochodem i czekać tam na mnie będzie
:peace: :2: :breakdance: :10:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2008, 23:03

Królik pisze:Nie znalazłem w sklepach piwa, które miałoby więcej niż 4,7%, no i po 20:00 piwa w sklepie nie kupisz, bo zakaz.
No to fakt nie ma to jak nasze swojskie pospolite kadziowe Polskie piwo ;)
Królik pisze:No i ta cena... między 10 a 12 zeta za pół litra piwa w sklepie - MASAKRA !!!
No faktycznie z kapci wyrywa! :cry:
Królik pisze:No ale od czego są kolegi... Paczka w piwami narodowymi już jedzie do Oslo samochodem i czekać tam na mnie będzie
Grunt to dobra wiara w kolegów :lol: Mieć jeszcze nadzieje że dojadą całe i pełne';)'
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 października 2008, 23:28

McGregor pisze:Mieć jeszcze nadzieje że dojadą całe i pełne
A miałem nadzieję na spokojną noc... :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 7:59

Królik pisze:po 20:00 piwa w sklepie nie kupisz, bo zakaz
Ech, ta ślepa wiara rządzących, że przepisami zbawią świat :lol: .
Ale podejrzewam, że mafii piwnej :D (coś na wzór tej z czasów prohibicji) nie ma. Świadomość ludzi nieporównywalnie od tamtych czasów wzrosła. Przeciwnie do rządzących... :twisted: :twisted: :twisted:

Królik pisze:między 10 a 12 zeta za pół litra piwa w sklepie
A jak tam z ichnimi zarobkami. Może przekłada to się proporcjonalnie, że zarabiają te ~4 razy więcej niż my...

Królik pisze:Nie znalazłem w sklepach piwa, które miałoby więcej niż 4,7%
Czyżby piwo, tzw. mocne, z wyższą/wysoką zawartością alkoholu (jak dla piwa) jest domeną tylko Polaków?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2008, 22:59

Waldek pisze:A jak tam z ichnimi zarobkami. Może przekłada to się proporcjonalnie, że zarabiają te ~4 razy więcej niż my...
Waldek trafiłeś w sedno :spoko:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2008, 23:16

A dziś na pocieszenie "pęknęła" 5-cio litrowa beczułka niemieckiego piwa...
Mirek

Post autor: Mirek » 14 października 2008, 23:30

Królik wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. :piwo: :9: :3: :4: :5:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2008, 23:37

mirek Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... i jeszcze bardziej Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2008, 23:37

I idę spać... :oczynoela:
Mirek

Post autor: Mirek » 14 października 2008, 23:41

Pa Pa Króliczku.dobranoc i beczułkę z piwkiem ,to jest z miodkiem na noc :hura: :spoko: :aniolek:
ODPOWIEDZ