Aparaty

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 stycznia 2007, 12:43

Ja używam starego premiera na film. musze w końcu sprawić sobie cyfrówkę bo aż wstyd wyciągać takie coś...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2007, 0:02

Magda nie gadaj głupot :) Czemu masz zaraz kupować sobie nowy aparat skoro ten równie dobrze potrafi focić nasze piękne góry? Co prawda cyfraki mają więcej zalet, ale za to nie ma tej adrenalinki czy zdjęcie wyjdzie czy nie:)
Nie patrz na to co mają inni. Ja tam uwielbiam pstrykać zdjęcia swoim aparacikiem na klisze. I wcale się nie przejmuje tym, że ktoś ma super nowoczesny sprzęciol za 2 tysiaki. Wspomnienia - bezcenne; za reszte zapłacisz kartą Mastercard ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2007, 11:05

Jak focić to tylko starym ZENITEM. Zdjęcia z tego aparatu mają swoją duszę. Zombie 2:0 dla nas :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2007, 10:11

Zombie ale to jest taki słaby aparat, że zmienia kolory przy robieniu zdjęć. Ja go i tak zmienię na lepszy model :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2007, 21:21

Jeżeli aparacik sie juz rozsypuje to wiadoma rzecz, że trza zmienić :) A co do ZENIT'a to Mertimoz masz absolutna racje. Satysfakcja z dobrze zrobionego zdjęcia jest naprawde wielka :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2007, 12:12

Nie używałam Zenita. Co to za aparat ???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 stycznia 2007, 22:16

Ano stara ruska lustrzanka :) Ale za to zdjęcia zrobione takim sprzętem są naprawde dobrej jakości.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 stycznia 2007, 10:31

Dzięki za info. A myślałam że co ruskie to gówno :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 stycznia 2007, 22:48

Ano widzisz. To samo mówia na zachodzie o naszych produktach. A dorównują klasą jak najbardziej. I niekoniecznie mam namysli aparaty. Takie to juz nasze stereotypowe myślenie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 7:48

Zgodzę się z Tobą. Polacy umią zrobić dużo wspaniałych rzeczy np. Zaprojektowali największy wieżowiec w Australii i wcale "szajsowaty" nie jest jak by Zachód pomyślał :).
Minter

Post autor: Minter » 20 lutego 2007, 17:33

Mosorczyk pisze:Ja muszę używać cyfrówki ze względu na prowadzenie serwisu. Więc jakość zdjęć musi być boska :D.
Te zdjęcia zimy z Baraniej Góry są naprawdę boskie!!!
A ja używam Olympus FS 115. Zdjęcia wychodzą całkiem fajne :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 marca 2007, 13:43

Na Małej Babiej Górze przy tych -29 stopniach mój aparat już dawno wysiadł :P. Niestety nie zrobiłam najlepszych fotek ale naszczęście Mosorny uratował całą sytuację :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 13:46

Wcale się nie dziwię że Ci nawalił aparat przy takim mrozie :D. Ja bym tam nawet nie szedł. Co ja ***** eskimos jestem albo co??? :mrgreen: hehehe
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 marca 2007, 8:04

Ale zrobiłeś najpiękniejsze fotki a ja nie :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 marca 2007, 12:31

Wclć się nie dziwię że Wam aparaty wysiadły :). Ja bym nawet na taki mróz nie wylazł z tego schroniska :) a co dopiero aparat :P. No i przy takim wschodzie i pscółce :P miał prawo wymięknąć :P :P
ODPOWIEDZ