Hotel/pensjonat w Szklarskiej Porębie

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Trochim

Hotel/pensjonat w Szklarskiej Porębie

Post autor: Trochim » 24 lipca 2017, 11:23

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby polecić jakieś ciekawe miejsce do zatrzymania się? Wybieramy się z rodziną w okolicach 10 sierpnia i wszystkie ośrodki z w miarę dobrymi opiniami są pozajmowane. Nie sądziłem, że Szklarska jest aż tak popularna. Może ktoś powiedzieć coś o tym miejscu http://www.nadwodospadem.eu/ ?
kuchtow
Turysta
Turysta
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2018, 13:00

Re: Hotel/pensjonat w Szklarskiej Porębie

Post autor: kuchtow » 20 marca 2018, 8:54

co do szukania opinie w internecie to nie wiem czy można im ufać . Ostatnio oglądałam dokument o tym jak specjalne firmy manipulują rankingami, płacą za dobre opinie itp. Wychodzę z założenia, że najlepiej jechać w miejsca sprawdzone przez rodzinę lub znajomych ,
a co do szklarskiej to byłam w zeszłym roku w Kanionie - to tam gdzie rewolucje robiła MAgda Gesler - z restauracji nie korzystałam ale pensjonat niczego sobie - podobał mi się, miły przytulny, cichy
Awatar użytkownika
kovallanna
Turysta
Turysta
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwietnia 2018, 10:19
Kontakt:

Re: Hotel/pensjonat w Szklarskiej Porębie

Post autor: kovallanna » 03 kwietnia 2018, 10:26

Wiecie co, mi sie wydaje, że te pensjonaty gdzie wszystkie jest tak super i mają najwyższe noty to są mało wiarygodne. Tzn. nie sądzę, że wszyscy są tak zadowoleni. Ja często wybieram te z troszkę niższą oceną i szczerze to tylko raz się przejechałam. W Szklarskiej Porębie - Słoneczna Róża -> dziwna atmosfera tam panowała.
Teraz z reguły jeżdżę w miejsca gdzie mam dostęp do kuchni.
Dodam tylko, że ceny w naszych górach w sezonie to masakra, teraz szukałam czegoś na trzy noce w Szklarskiej lub Karpaczu i ceny to min. ok 400zł za dwie osoby. W Austrii czy Włoszech płaciłam okazyjnie ok 1000zł za ok 7 dni i miałam pokój z kuchnią, łazienką, full wypas, czysto i przyjemnie.
I po reklamie - PiotrekP
fizo55
Turysta
Turysta
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwietnia 2018, 14:52

Re: Hotel/pensjonat w Szklarskiej Porębie

Post autor: fizo55 » 03 kwietnia 2018, 14:56

Ja generalnie jak już jadę z pomorza w góry to głównie robię rezerwacje w hotelu. Niby pensjonat to trochę taniej ale ten wyjazd ma być przyjemnością...
ODPOWIEDZ