Niemożliwe! Ale szopka!

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 21 lutego 2016, 11:46

My, z Marzeną, paliłyśmy się na ofertę Ryanair, Mediolan w Wigilię za 39 zł :jupi: tylko gdyby powrót był zaraz i tez taki tani. Ale w obłokach pobujać troszkę było fajnie.......
Cieszę się, że w takich miejscach spędziłaś święta i życzę jak najczęściej takich. Pozdrawiam Cię Agnieszko i mocno ściskam.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 05 marca 2016, 18:38

Rewelacja
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 06 marca 2016, 15:57

Mnie się ta podoba najbardziej.

Obrazek

Chyba jest zrobiona ze zrolowanych gazet, o ile dobrze widzę... :hmmm:

Globtroterka pisze:Oferty za tę kwotę często wpadają poza sezonem
Też je widuję, ale na moje nieszczęście zawsze zahaczają o któryś dzień roboczy i mnie wykluczają z podróży... :(
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 marca 2016, 13:57

Globtroterka pisze:a nie możesz tak lekko "zachorować" na ten jeden dzień?
Hmm trochę namawiam Cię do złego :D
Robienie "jakiegoś złego" nie jest mi całkiem obce... czasami... ;) , ale w tym wypadku jak sobie pomyślę o ewentualnych konsekwencjach, gdybym na przykład złamała nogę na jakimś wyjeździe albo tym podobne to mi się stanowczo odechciewa!

I nie tylko o służbowo-zusowskie konsekwencje mi chodzi, ale ja jestem jednak praworządna... Nakryta na takim procederze czułabym się fatalnie :/
ODPOWIEDZ