Góry Stołowe

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2008, 18:04

Alf może Pete jeszcze sylwestrowy był :lol: Tzn. zmęczony po imprezie, bo jako małoletni oczywiście zero %... ;)
Pete

Post autor: Pete » 03 stycznia 2008, 19:59

To był dla mnie spokojny Sylwester. :) A zacytowałem cały bo się spieszyłem i nie miałem czasu na skracanie. A zresztą co w tym złego :?: :P
Alf

Post autor: Alf » 03 stycznia 2008, 19:59

:hura: to przez ten szampan PICCOLO :hura:
Pete

Post autor: Pete » 03 stycznia 2008, 20:02

Alf pisze::hura: to przez ten szampan PICCOLO :hura:
Nie :D. Szampan który kupiliśmy okazał się ruskim napojem winopodobnym musującym :D
Iza

Post autor: Iza » 03 stycznia 2008, 22:22

No moi Panowie... nie czepiajmy się szczegółów.... istotą sprawy są góry... podróże te małe i te duże....Ja w Sylwestra poślizgnęłam się schodząc ze Śnieżnika i poobijałam sobie poważnie kolana...bolało i kuśtykam do dzisiaj!!!! Z tego wszystkiego :spoko: Sylwester skończył się dla mnie o 22, a szampan był w łóżku i powiem Wam, że smakował wyśmienicie..... bo piłam go bądź co bądź ... w górach!!!! i przede wszystkim w super towarzystwie!!!
Alf

Post autor: Alf » 04 stycznia 2008, 7:45

Iza pisze:No moi Panowie... nie czepiajmy się szczegółów....
My się nie czepiamy, tylko żartujemy, odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
Domin

Post autor: Domin » 04 stycznia 2008, 19:10

A tu kilka fotek ze szlaku na Błędne Skały/Szczeliniec Wielki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Domin

Post autor: Domin » 04 stycznia 2008, 19:22

I kolejna porcja, tym razem z Wielkiej Sowy i Śnieżnika, choć tak naprawdę więcej tu śniegu niż gór, ale fotki całkiem przyjemne mam nadzieję :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 stycznia 2008, 20:54

Zdjęcie nr 3 miażdży :) Ech, uwielbiam takie klimaty :-)
Gaclan

Post autor: Gaclan » 04 stycznia 2008, 21:36

Ach te Sudety. Po prostu miażdżą :)
Pete

Post autor: Pete » 04 stycznia 2008, 21:39

3 zdjęcie powala na kolana !
Przemko

Post autor: Przemko » 18 stycznia 2008, 10:07

Góry Stołowe to piekne góry,Byłem tam tylko raz w 1997r,ale mam wspomnienia z tego pobytu.
Przemko

Post autor: Przemko » 15 marca 2008, 12:14

Byłem w Górach stołowych w 1997r.W błednych skałach,na szczelicu też byłem.Mam bilet wstepu na błedne skały pod datą 06.06.1997r było cudownie choć to była klasowa wycieczka,a bilet ulgowy na Błedne skały kosztował wtedy 1,30zł. :)
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 04 maja 2008, 6:24

http://www.radkowklodzki.pl/dane/kamerka/kamerka1.html

Fajna kamerka często na iż zaglądam przed wyjazdem Szczeliniec sie ekstra prezętuje Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 19:47

pw181 pisze:http://www.radkowklodzki.pl/dane/kamerka/kamerka1.html

Fajna kamerka często na iż zaglądam przed wyjazdem Szczeliniec sie ekstra prezętuje Pozdrawiam
Rzeczywiście fajne. osobom lubiącym popatrzeć na Beskidy polecam zbiór kamerek na E-Beskidy.com, oczywiście nie wszystkie cały czas "chodzą", ale można co nieco zobaczyć - zawsze to coś, jak jest się daleko od Gór...
ODPOWIEDZ