U źródła Wisły...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lutego 2007, 21:23

hehe dobrze że tu Mosor jest na bieżąco z warunkami bo byś nam wymarzła na amen :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lutego 2007, 19:11

a ja ich spotkałem na dworcu w Katowicach :). Mieli swój pociąg 5 min później :). Ale miałem szczęście spotkać naszego Admina i Pszczółkę :P aż się cieszę :D.
PS Mosor mnie też zamurowało :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 lutego 2007, 19:39

i kto by pomyślał że się spotkamy...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lutego 2007, 19:46

no nie MałaBee i Mosor kto by pomyślał :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2007, 17:49

Indero3 pisze:a ja ich spotkałem na dworcu w Katowicach :). Mieli swój pociąg 5 min później :). Ale miałem szczęście spotkać naszego Admina i Pszczółkę :P aż się cieszę :D.
Też się z nimi muszę spotkać. Po tych relacjach już wiemy ile się przy nich dzieje :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2007, 18:27

Mosorny a gdzie sfociliście tą lawinkę??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2007, 7:42

Ja proponuje wspólną naradę w ich ruderce :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 lutego 2007, 8:04

Ta lawinka była piękna ale jeszcze lepsze były te kawałki lodu które spadały z drzew i utoczyły się małe kule śnieżne :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 7:50

Zjawisko musiało być naprawdę fajne bo na zdjęciach wygląda to super :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 lutego 2007, 8:06

To było piękne!!! Specjalnie się zatrzymaliśmy żeby pooglądać więcej takich kulek :D
PS dzięki Mosorny :D za te zdjęcia :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 19:44

MałaBee pisze:Ta lawinka była piękna ale jeszcze lepsze były te kawałki lodu które spadały z drzew i utoczyły się małe kule śnieżne :)
I tyle razy wchodziłem na moją Baranią i nie zauważyłem takiego czegoś :(. Coś słabo się rozglądam :D. Ale Mosorny ma 4 oczy :P więc widzi więcej niż my :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 20:47

Czasem się zastanawiam czemu z Wami nie pojechałem :(. Przecież napić się mogę u siebie :D a takich widoków nic mi nie zastąpi :D. Chyba nie umię korzystać z gór :mrgreen:. MałaBee ja bym był chyba bardziej zaciekawiony tymi zjawiskami niż Ty hehehe. Ja to nawet takiej lawinki nie widziałem a co dopiero mówić o tych kulkach :D
Sara

Post autor: Sara » 24 lutego 2007, 8:59

Ja mieszkam w górach i też nie widziałam takich rzeczy :) dlatego tym bardziej ta wyprawa zasługuje na 7 gwiazdek :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lutego 2007, 12:10

Za to zdjęcie dinozaura:

Obrazek

masz u mnie 6+ :mrgreen:.
A myślałem że już wszystkie wymarły... :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 lutego 2007, 12:54

Tam było jak w marzeniach :D. Najpierw dinozaur, później piesek i te kryształki lodu całkiem jak kryształki swaworowskiego :P (hehehe Mosorny teraz już wie co to jest :mrgreen:) na wieży. Wszystko tam wyglądało jak z bajki :)
ODPOWIEDZ