Nocleg w Ustrzykach Górnych.

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Nocleg w Ustrzykach Górnych.

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2012, 12:40

Witam Wszystkich.
Wybieram się ze znajomymi w Bieszczady na majówkę, potrzebujemy noclegu obojętne czy to będzie domek, hotel. kwatera prywatna w Ustrzykach G. Od dwóch dni szukam czegoś do spania na internecie i co chwile pokazuje mi te same miejsca, domki, wlascicieli. Jeżeli chodzi o ścisłość wybredni nie jesteśmy co do standardu a cena to max 40 zł.
Jeśli macie jakieś kontakty podeślijscie proszę bo czeka nas spadnie w samochodach :D
Pozdrawiam gorąco i życzę Wszystkim pogodnych, bezśnieżnych Świąt Wielkanocnych :P
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 06 kwietnia 2012, 12:48

http://www.bieszczady.net.pl/bialy/

Masz tu namiar na hotelik i dom. W hotelu spałem dawno, w domku niedawno. Z czystym sumieniem mogę polecić.

(domek położony jest obok SG)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2012, 12:58

Kurcze zajęte od dawna :/ Ale dzięki za pomoc :zoboc:
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 06 kwietnia 2012, 13:08

łikend majowy oblegany jak wszędzie, Pani Ci nie proponowała innych lokalizacji? zwykle miejscowi sobie wzajemnie przekazują klientów
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 06 kwietnia 2012, 13:13

TomekCe pisze:Od dwóch dni szukam czegoś do spania na internecie i co chwile pokazuje mi te same miejsca, domki, wlascicieli.
W Ustrzykach jest 3 chałupy na krzyż, więc nic nowego nie może Ci się pokazać. To naprawdę mała wieś.

Jest tam dom rekolekcyjny, największy obiekt do spania - mają 70 miejsc. Także wolno stojące (klaustrofobiczne nieco) domki. Przyjmują wszystkich w miarę wolnych miejsc: http://www.domrekolekcyjny.com/

Szczerze mówiąc bardzo wątpię, żebyście jeszcze coś wolnego na majówkę o tej porze znaleźli w Ustrzykach G.... :8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2012, 13:29

Dzięki wielkie ! Damy radę :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2012, 13:33

tidżej pisze:łikend majowy oblegany jak wszędzie, Pani Ci nie proponowała innych lokalizacji? zwykle miejscowi sobie wzajemnie przekazują klientów
Ja sam pytałem powiedziała, że w Ustrzykach G. nie znajdę już :/ żebym szukał w okolicach :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2012, 15:39

Nie polecam Ustrzyk G ale jeżeli koniecznie chcesz to popytaj się w parafii, oni mają dom reklekcyjny. O wiele łatwiej będzie Ci znaleźć miejsce w Wetlinie czy Smereku.
Anonymous

Kremenaros

Post autor: Anonymous » 06 maja 2012, 13:21

Witam,

chciałem zapytać czy orientuje się ktoś czy w tym sezonie funkcjonować będzie schronisko Kremenaros w Ustrzykach Górnych? Pytam ponieważ będąc tam w zeszłym sezonie słyszałem o remoncie;)

Pozdrawiam;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 października 2012, 15:49

Ja w Bieszczadach śpię tylko w Ustrzykach Górnych i wierna jestem Stanicy Berdo (przy Kremenarosie) - mają swój profil na FB.
I pierogi Pani Joli smakują najlepiej:)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 05 października 2012, 0:16

effa79 zapraszam do działu "Przedstaw się"
viewtopic.php?p=232429#232429
taka nasza tradycja :spoko:
ODPOWIEDZ