Równica

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Równica

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2007, 12:15

Tutaj posiadam tylko zdjęcia z leśnego parku atrakcji na stoku równicy.
Myśle, że każdy tam był :)

Obrazek

Tu udało mi sie sfocić bielika amerykańskiego w locie :) Mało mnie szponami nie poszarpał :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MałaBee

Post autor: MałaBee » 04 lutego 2007, 13:07

Też tam byłam. To zdjęcie z jelonkiem masz wspaniałe!!! Jak powiesz ludziom że pozwolił się sfocić z Tobą w lesie to nie uwierzą :P
Minter

Post autor: Minter » 04 lutego 2007, 13:46

Ale foty!!!! Stary to tam są aż takie oswojone zwierzęta :?: :!:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 04 lutego 2007, 16:44

a te sowy w tej budce to żywę są???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2007, 17:09

Ta fota z jelonkiem jest naprawde mocna!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2007, 19:02

Zombie ale ujęcia!!!! Bielika sfociłeś na 6 :D :D A przechodziłęś gdzieś koło mojej Wisełki :P???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2007, 22:01

Jelonek dał sie fotografować każdemu :) Co do sów to jaknajbardziej żywe. Wyglądają strasznie śmiesznie dlatego je sfociłem. A co do Wisełki to tutaj także byłem z rodzicami od dziewczyny więc tylko w leśnym parku atrakcji pochodziliśmy. Całkiem przyjenie tam. Tylko jak zawsze mnóstwo ludzi :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 lutego 2007, 7:47

No cóż będę się musiała przejechać jeszcze raz... :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2007, 18:17

Te sowy wyglądają jak wypatroszone kukły :D :D
MałaBee nie martw się klub coś wymyśli :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2007, 18:32

I kto powiedział że na Równicę nie ma po co jechać :D Zombie taaaaka wyprawka :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2007, 8:01

Te sowy są bombowe :D!!!!! Muszą mieć ciekawe życie :D. Siedzieć zawsze we dwoje :D na jakimś badylu i nic do siebie nie powiedzieć :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2007, 10:12

neplik pisze:Te sowy są bombowe :D!!!!! Muszą mieć ciekawe życie :D. Siedzieć zawsze we dwoje :D na jakimś badylu i nic do siebie nie powiedzieć :D.
Bo je przykręcili na stałe :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 12:18

a ten bielik się rzucił na Ciebie Zombie czy co bo rozłożył skrzydła jakby miał Ci zaraz oczy wydubać :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2007, 18:51

Meritimoz pisze:a ten bielik się rzucił na Ciebie Zombie czy co bo rozłożył skrzydła jakby miał Ci zaraz oczy wydubać :mrgreen:
To zdjęcie kapitalne!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 kwietnia 2007, 12:50

Gdzie to jest?
ODPOWIEDZ