Beskid Sądecki - atrakcyjny czy nie?

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Beskid Sądecki - atrakcyjny czy nie?

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2012, 21:19

Witam,
przeprowadzam badania na temat oceny atrakcyjności turystycznej Beskidu Sądeckiego. Wyniki tego badania zostaną umieszczone w mojej pracy magisterskiej. Mieszkańców Beskidu Sądeckiego i turystów przyjeżdżających na Sądecczyznę zapraszam do uzupełnienia anonimowej ankiety:
- mieszkańcy: http://moje-ankiety.pl/respond-19532.html
- turyści: http://moje-ankiety.pl/respond-19470.html
Mirek

Post autor: Mirek » 14 lutego 2012, 21:23

A gdzie zwyczajowe Witam i kilka słów o sobie?
Anonymous

Witam

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2012, 21:35

Witam - ależ oczywiście było (na samym początku ;)
coś o mnie?
- zdesperowana studentka UJ (Zarządzanie w turystyce) szukająca chętnych turystów do uzupełnienia ankiety :)
- wychowana, mieszkająca i zakochana w Beskidzie Sądeckim
- dla której Prehyba i Radziejowa stanowią podstawę wycieczek

Mam nadzieję, że się poprawiłam :zoboc:
Mirek

Post autor: Mirek » 14 lutego 2012, 21:43

Nie żebym się czepiał.Mamy dział Przedstaw się..Ale mimo wszystko Witaj.Ja niestety nie wypełnię ankiety,nie byłem tam.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 14 lutego 2012, 21:49

infano, pomagam nauce, jak mogę, ale szczerze mówiąc zniechęciły mnie te wyłącznie pytania otwarte!

Nie stać mnie na aż takie poświęcenie :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2012, 21:54

Z góry serdecznie dziękuję.
Jeśli chodzi o pytania - pierwsze 5 może odstraszyć, gdyż są 'otwarte' natomiast pozostałe są przede wszystkim w formie macierzowej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2012, 22:10

poszło, chociaż moim zdaniem "ciężka" ta ankieta ;) no, ale wytrwałem do końca :P
Mirek

Post autor: Mirek » 14 lutego 2012, 22:11

Dżola Ry pisze:infano, pomagam nauce, jak mogę, ale szczerze mówiąc zniechęciły mnie te wyłącznie pytania otwarte!

Nie stać mnie na aż takie poświęcenie :(
I dlaczego są odpowiedzi obowiązkowe?Bez tego nie można wypełnić ankiety.Byłem w tym rejonie dawno,ale nie wszystko pamietam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lutego 2012, 12:51

infano - moze wyjde na gbura i sie czepiam, ale tak zle przygotowanej ankiety jeszcze nie probowalem wypelnic - czy twoj opiekun na studiach to widzial i zaakceptowal? Do tego jeszcze w publicznym dokumencie, pracy badawczej, literowki. Nie bede zaskoczony, ze bedziesz miala malo sensownych danych po czyms takim.
Anonymous

Ankieta zamknięta

Post autor: Anonymous » 15 lutego 2012, 20:54

Dziękuję wszystkim za wytrwałość i cierpliwość w wypełnieniu ankiety. Udało mi się zebrać wystarczającą ilość respondentów. Pozostała tylko analiza uzyskanych wyników :)
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 16 lutego 2012, 11:52

Bardzo lubię Beskid Sądecki. Jest wprawdzie mocno "zagospodarowany" i do "leśnej głuszy" mu daleko, ale i to ma dobre strony. Przyjzany turystom i doskonały chyba dla "początkujących", do tego malownicze widoczki, pyszne jagody w okolicy Hali Łabowskiej (i nie tylko). W dolinach wioseczki i cerkiewki...ech..długo by się można zachwycać, bo przecież jest CZYM!! :)
Szkoda że ankieta już nie aktywna. Widzę, że budziła lekkie kontrowersje ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2012, 16:09

Miło mi, że kolejna osoba docenia piękno Sądecczyzny :)
ODPOWIEDZ