Koliby

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Olo

Koliby

Post autor: Olo » 18 sierpnia 2011, 16:02

Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z autobusem w tej dolinie ? Niedaleko szlaku na Rysy.
Anonymous

Re: Dolina Mięguszowiecka

Post autor: Anonymous » 20 sierpnia 2011, 11:16

Olo pisze:Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z autobusem w tej dolinie ? Niedaleko szlaku na Rysy.
autobusuf brak

jedziesz elektriczką do przystanku
Popradskie Pleso i szlakiem niebieskim w górę (dużo asfaltu)
albo
Strbske Pleso i dalej szlakiem czerwonym (ładniejszy widokowo)

czasowo bez różnicy
Olo

Post autor: Olo » 21 sierpnia 2011, 12:45

Dzięki, dysponuje autem i nie o transport mi chodziło.
Nikt nic nie wie czy nie chce pisać na forum ? Jak ktoś ostatnio był w autobusie to proszę info na pw ewentualnie.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 21 sierpnia 2011, 13:24

Olo pisze:Dzięki, dysponuje autem i nie o transport mi chodziło.
Nikt nic nie wie czy nie chce pisać na forum ? Jak ktoś ostatnio był w autobusie
Wyjaśnij więc o co Ci chodzi, bo dla mnie Twoje pytanie jest zupełnie niezrozumiałe :oczynoela:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 sierpnia 2011, 20:44

Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z autobusem w tej dolinie ? Niedaleko szlaku na Rysy.


:?: :?: Moze pomyliłeś dolinę Rybiego Potoku fasiągami :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2011, 7:11

Pewno pyta o koliby.
Olo

Post autor: Olo » 03 września 2011, 13:18

Tak właśnie, chodziło mi o tą kolebę. Dobromił byleś może w niej ostatnimi czasy ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2011, 8:05

Nie.
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 09 września 2011, 10:25

Dżola Ry pisze:
Olo pisze:Dzięki, dysponuje autem i nie o transport mi chodziło.
Nikt nic nie wie czy nie chce pisać na forum ? Jak ktoś ostatnio był w autobusie
Wyjaśnij więc o co Ci chodzi, bo dla mnie Twoje pytanie jest zupełnie niezrozumiałe :oczynoela:
a licznik postów rośnie :twisted:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Olo

Post autor: Olo » 09 września 2011, 15:19

a co ma licznik postów do autobusu ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 września 2011, 8:23

Odnośnie busów - trzeba mieć na uwadze, że po sezonie jeżdżą na pusto, przez co często mijają przystanki szybciej niż w rozkładzie :roll: W autobusie jest szalet, pozostaje tramwaj ;)
Olo pisze:a co ma licznik postów do autobusu ?
Wbrew pozorom może mieć. Wyobraź Sobie, jak pełen werwy jedziesz rano busem nieść pomoc ludności. Siadasz za Swym urzędniczym biurkiem i dopijasz drugą kawę. Apel much na suficie, policzone już drugi raz, liczba się zgadza... nagle wchodzi Twój pedantyczny przełożony i wyrywkowo sprawdza Twoją liczbę postów. Ups, brak postów = brak postępów i nie ma przeproś, degradacja, odcięcie sieci i na nadchodzący kwartał pozostają zawiłe niuanse układania pasjansa (a awans był tak blisko). W tym scenariuszu znacznie wydłuży się codzienna powrotna podroż busem z tegoż urzędu ;)
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 8:57 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Olo

Post autor: Olo » 11 września 2011, 17:27

Przeczytaj jeszcze raz ten temat bo chyba nie zakumałeś o czym jest mowa.
ODPOWIEDZ