Klapkowicze na szlaku.

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Klapkowicze na szlaku.

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2007, 19:26

To może nowy temat taki trochę na wesoło i smutno zarazem

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2007, 19:42

W moim wypadku było na co jeszcze popatrzeć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anćla

Post autor: Anćla » 28 sierpnia 2007, 20:55

WOW co to jest?? takie peleryny pamiętam z lekcji PO w liceum :lol: oni chyba chcą przestraszyc niedzwiedzia :evil: ale w sumie to dziwne ubranko moze sluzyc jako spadochron gdyby tak wywinąć orła na orlej perci :wink: od dzisiaj chyba tez zaczne wszelkie osobliwosci fotografowac zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 28 sierpnia 2007, 21:17

To są chyba Batmany Netoperki... :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2007, 6:00

Ładny temat :) Chyba im się miejsca pomyliły :D
Gaclan

Post autor: Gaclan » 29 sierpnia 2007, 6:59

Słuchajce, ja w z zeszłym roku widzialem panienkę co szła na Rysy w "japonkach", po porstu wszystko mi opadło i przez tydzień nie chciało się podnieść :D
A tak na poważnie to jestem za tym aby ludzie wychodząc w góry, mowa tu przede wszystkim o Tatrach, wykupowali ubezpieczenie. Dlaczego nasz i tak niezabogaty GOPR (czy TOPR), ma ponosić wszystkie koszty wypraw ratunkowych, z ktorych i tak większość spowodowana jest przez bezmyślność turystów. A dla takich idiotów co robią sobie jaja, powinny być specjalne kary np: Tydzień z "Radio Maryja"
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 29 sierpnia 2007, 7:24

Zgadzam się z Tobą. Rozmawialiśmy juz na ten temat między innymi w temacie: http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=563
Słowacy już do tego dorośli, dlaczego i u nas nie spróbować?,
Mogło by to się odbywać nawet przy zakupie biletu, np. część blietu przeznaczyć można na ubezpieczenie wędrowca to wtedy na szlabanach parku nie wpuszczaliby nieodpowiednio ubranych wędrowców bo większa byłaby odpowiedzialnośc sprzedającego.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2007, 12:19

Właśnie cenę biletu podwyższyli o 1zł 20gr i pytam za co? Nic się nie zmienia jak czytałam, a bilety drożeją drastycznie. Te 1zł 20gr mogło by pójść na takie ubezpieczenie. A i jeszcze czytając relację z Samarii od Grzegorza mogli by sprawdzać buty z jakimi idziesz na szlak. Wywalać od razu na początku klapkowiczów.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 29 sierpnia 2007, 12:45

Włąsnie Belissima.... dzieki za przypomnienie. Zapomniałem dokończyć i opublikowac relację z Samarii :oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 września 2007, 1:33

heh pomysl ze sprawdzaniem butufffff na wejsciu stary jak swiat ale nigdy nie zadzialal...:(a szkoda!!!!!!!jak znajde zdjecia to wam powklejam pare rarytasuffffff!!!!!!!!!!pzdr;]
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 września 2007, 10:05

Ostatnio na Pilsku widziałem ciekawą rodzinkę :shock: Kobieta w klapkach a mężczyzna i dwoje dzieciaków w sandałkach :shock: :shock: :shock: Ja tylko się zastanawiam jak oni zeszli w tym obuwiu na dół nie łamiąc sobie nóg!!!Swoją drogą podziwiam takich ludzi bo to przecież graniczy z kaskaderstwem :D :D :D
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 03 września 2007, 8:00

Mosorczyk pisze:Na Babiej podczas Orawskiej Jamy 2007 widzieliśmy z Bogasem dziewczynę, która była chyba lekko za krótko ubrana. Ściemniałem że robię zdjęcia lisa, który stał przy nas, i tak udało mi się zrobić jej 4 zdjęcia face to face :). Zamieszczę je dopiero jak Zombie i Maja wróci z Zakopanego, bo ma mój aparat :(
No tak to jest z tymi tanimi liniami, zawsze pozamieniają bagaże ;)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 września 2007, 8:04

hehehe ale klapek :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 września 2007, 20:55

ehh przesadzacie z tymi klapkami , normalni ludzie w sportowych butach :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2007, 6:04

Noel pisze:ehh przesadzacie z tymi klapkami , normalni ludzie w sportowych butach :D
hehehe ale Giewontu i tak nic nie przebije. Tam to wchodzą naprawdę ludzie wszelkiej maści :D. Od dzieci, przez dziewczyny w bikini, japonkach i szpilkach po grubasów którzy są zagrożeniem na łańcuchach dla innych. Moi znajomi byli tam 1 wrzesnia i mówili mi o dziewczynie która szła w butach na niskim obcasie z piękną torebką wysadzaną cekinami :D
ODPOWIEDZ