21-25 czerwiec 2010r. - Tatry Wysokie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

21-25 czerwiec 2010r. - Tatry Wysokie

Post autor: Chmielo » 04 lipca 2010, 17:46

A oto kilka fotek z mojego krótkiego wypadziku w Tatry...13 h podróży naszymi kochanymi kolejami i melduje się w stolicy Tatr.....na początku wędrówka od Zazadniej (Doliny Filipka) przez Rusinową Polanę,schr. Roztoka i docieram do Morskiego Oka...po wieczornych rozmowach przy herbacie i takim tam wspomagaczom idziemy w kimę.
Poranek optymistycznie nie nastraja do wędrówki....lecz zadanie trzeba wykonać i zaliczyć Rysy.....wędrówka zajmuje większe 4h i UDAŁO SIĘ (moje pierwsze wejście na Rysy)....wieczorkiem jak poprzedniego wieczorka świętujemy nasze zdobycie szczytów....w stołówce schroniska :jupi:
Środowy dzień najładniejszy ze wszystkich.....czas się wybrać na Szpiglasowy Wierch....krajobrazy cudowne...mało ludzi na szlaku..czego więcej można chcieć i ta cisza..... :) Po sesji fotograficznej zajście po plecak do schroniska i kierunek Dolina 5 stawów......gdzie melduję się wczesnym popołudniem i zastaję poprzednią ekipę z Morskiego Oka.....jeszcze mały spacer po okolicznych szlakach i wieczorne hulańce przy gitarze trwało do 23 godziny.....i kimka.
Poranek chłodnawy...szczyty w chmurach.....czas wracać do domu...kierunek był przez Polanicę do Zakopca...lecz postanowiłem skoczyć przez Zawrat,Murowaniec i Boczań do Zakopanego,kompanii powychodzili wcześniej tą samą trasą...wiec postanowiłem ich dogonić i udało się...wspólny obiad w Hali Gąsienicowej i ostatnia wędrówka w kierunku Kuźnic...po pożegnaniu....wszyscy porozjeżdżali się w swoje strony a ja zaliczyłem prysznic na PKP i punktualnie o 19:10 wyruszam w drogę powrotną.....gdzie czeka mnie 13 h telepania TLK.... :D

(sorki za błędy i galerię...myślę że się udała...mój pierwszy raz :> )

http://picasaweb.google.pl/103761350292 ... tryWysokie#
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 06 lipca 2010, 21:43

fajna wycieczka a zdjęć tak mało... :(
Chmielo1982r pisze:zaliczyłem prysznic na PKP
to w naszym kraju już są prysznice na PKP??? (dawno nie korzystałam...)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lipca 2010, 7:57

Fajna relacja, gratki Rysów :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 07 lipca 2010, 9:32

Gratulacje za Rysy :brawo: . Fajna wycieczka :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 10 lipca 2010, 12:28

Chmielo1982r pisze: większe 4h i UDAŁO SIĘ (moje pierwsze wejście na Rysy)
pogratulować zdobycia szczytu, udanej wycieczki i tylu godzin w pociągu :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ