Jakość usług w schroniskach górskich

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Jakość usług w schroniskach górskich

Post autor: Anonymous » 17 marca 2010, 19:26

Hej,
Prowadzę badania do pracy magisterskiej pt. Jakość usług turystycznych oferowanych przez schroniska górskie.
Dlatego też jeśli ktoś był w ostatnim czasie w jakimś schronisku i ma 5 do 10 minut to bardzo proszę o wypełnienie ankiety pod poniższym linkiem:

http://www.ankietka.pl/ankieta/36963/sc ... rskie.html

Z góry dzięki i pozdrawiam
Maciek
P.S. Wszelkie skargi, pytania i uwagi można kierować na adres: schroniska@gmail.com
P.S.2 jeśli umieściłem wiadomość w złym dziale przepraszam administratorów i wszystkich urażonych
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 17 marca 2010, 19:48

MaciejZ pisze:przepraszam administratorów i wszystkich urażonych
Nie czuję się urażona ;) :D , ale temat przeniosłam do schronisk, bo tu mu będzie lepiej :spoko:
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 17 marca 2010, 20:18

A ja lubię ankiety i sobie wypełniłem. Oczywiście też wysłałem. Ciekaw jestem efektów i wyników. Oczywiście jeżeli miałbyś czas i ochotę podzielić się uzyskanymi wynikami to z chęcią przeczytam :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2010, 20:20

Też wypełniłem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2010, 20:42

i ja też :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2010, 23:59

Ja też :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 marca 2010, 9:01

Wypełniłem ankietę.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2010, 10:25

Ja też wysłałem ankietę chociaż sądzę że pytania mogły być inaczej sformułowane.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 18 marca 2010, 13:34

Też wypełniłam, ale mam takie zastrzeżenie, że brakuje odpowiedzi "nie wiem". Skąd ja mam wiedzieć, czy stosują ekologiczne rozwiązania, czy dbają o środowisko? Przyszłam wieczorem, przespałam się, rano sobie poszłam, nic o nich więcej nie wiem, ponad to, jak mnie obsłużyli.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 18 marca 2010, 15:12

Też wypełniłam,do niektórych pytań brakowało mi odpowiedzi.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2010, 15:22

Ankieta wypełniona, tylko jak wcześniej zasygnalizowała to Jola R, brakowało odpowiedzi "nie wiem".
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 18 marca 2010, 15:33

Jola R pisze:ale mam takie zastrzeżenie, że brakuje odpowiedzi "nie wiem"
Dokładnie. W sumie to w kilku miejscach dałem odpowiedź na wyczucie jednak starałem się jak najbardziej rzetelnie ;)Może jednak warto jeszcze raz przemyśleć konstrukcję tej ankiety i wprowadzić taką modyfikację, bo wyniki mogą się jednak znacznie od siebie różnić w kilku przypadkach.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2010, 9:09

Dla mnie "nie wiem", "nie mam zdania" to 4 ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2010, 9:58

Wypełniłem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2010, 19:05

Ta ankieta dla mnie jest dziwna. Powinna być wysyłana do dzierżawców schronisk albo do PTTK (pytania o infrastrukturę), zaś o odczucia gości schroniska powinno się ich pytać podczas pobytu w schronisku. Ale wszystko zależy od tego jak wiarygodne chce się mieć wyniki
ODPOWIEDZ