Ciepła Kurtka - proszę o pomoc

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 stycznia 2014, 17:48

Tomasz1wa nie potrzeba Ci ciepłej kurtki -rozgrzejesz się na nartach , potrzebujesz podkładkę pod kurtkę , bielizna termalna oddychająca, bluza oraz jakaś lekka kurtka przeciwwiatrowa wraz z kapturem :)
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 31 stycznia 2014, 2:45

Szkot pisze:Tomasz1wa nie potrzeba Ci ciepłej kurtki -rozgrzejesz się na nartach , potrzebujesz podkładkę pod kurtkę , bielizna termalna oddychająca, bluza oraz jakaś lekka kurtka przeciwwiatrowa wraz z kapturem
prawda :)
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2014, 10:43

wiadomo każdy szuka najlepszego rozwiązania. Ja chce tylko żeby kurtka była odpowiednia do prawie zaznaczam prawie każdych warunków.
No jak wspomnieliście żeby nie przemakała to jeden z najważniejszych czynników
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 31 stycznia 2014, 14:01

Tomasz1wa pisze:wiadomo każdy szuka najlepszego rozwiązania. Ja chce tylko żeby kurtka była odpowiednia do prawie zaznaczam prawie każdych warunków.
To znowu popatrz sobie tutaj. Dość ciekawie wygląda ta kurtka a wybór oczywiście należy do Ciebie
http://www.decathlon.pl/kurtka-narciars ... 84286.html
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2014, 14:09

HalinkaŚ pisze:
Tomasz1wa pisze:wiadomo każdy szuka najlepszego rozwiązania. Ja chce tylko żeby kurtka była odpowiednia do prawie zaznaczam prawie każdych warunków.
To znowu popatrz sobie tutaj. Dość ciekawie wygląda ta kurtka a wybór oczywiście należy do Ciebie
http://www.decathlon.pl/kurtka-narciars ... 84286.html
kurtka bardzo fajna, jednak jest niedostepna
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 31 stycznia 2014, 15:10

Tomasz1wa pisze:kurtka bardzo fajna, jednak jest niedostepna
Tomasz, sprawdziłam w woj. małopolskim i jest dostępna w sklepie w Zakopiance, może posprawdzaj dostępność w innych.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
ODPOWIEDZ