Sklep sportowy w centrum Zakopanego

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Sklep sportowy w centrum Zakopanego

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2010, 14:29

Witam czy ktoś może polecić jakiś sklep sportowy w centrum Zakopanego? Wiem ze tego jest sporo ale czy ktoś zna jakiś punkt który wypada lepiej pod wzgl. cenowym niż pozostałe.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 10 sierpnia 2010, 14:52

Z doświadczenia wiem, że jak nie zajrzysz do wszystkich na Krupówkach i okolicy, to zawsze znajdziesz gdzieś coś taniej niż gdzie indziej. Na szczęście Krupówki nie są długie i nie ma z tym problemu. No chyba, że masz wstręt do zakupów to wtedy... :/
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 14 sierpnia 2010, 12:06

tom-pi4 pisze:Z doświadczenia wiem, że jak nie zajrzysz do wszystkich na Krupówkach i okolicy, to zawsze znajdziesz gdzieś coś taniej niż gdzie indziej. Na szczęście Krupówki nie są długie i nie ma z tym problemu. No chyba, że masz wstręt do zakupów to wtedy... :/
Ja ostatnio kupowałem karimatę w sklepie jakieś 100m od dworca,tam też możesz zajrzeć.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 września 2010, 10:37

no i kupiłem sobie dwie kurteczki. dzięki
ODPOWIEDZ