06.01.2014 - Borówkowa (rowerowo)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 30 stycznia 2014, 20:55

aniołek pisze:Najbardziej w tym wszystkim ;), to mi się zawsze podobała nazwa. I chciałabym tam wyleźć :D. Całkiem fajna okolica i przed wszystkim roooolki, dużooo rolek z sianem :hura:. Tak mi się ich chce od dawna :).
Można też spokojnie wjechać rowerem po fajnej drodze. Nawet Ty byś dała radę bez problemu :)

A ja myślałem, że to okrągłe to się nazywa bela, a nie rolka :roll: No i to jest słoma nie siano :D
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 30 stycznia 2014, 21:06

Robert J pisze:Nawet Ty byś dała radę bez problemu
:P ale ja nie lubię pod górę, mogę graniówkę robić - lekka góra, dół i prosta - inaczy nie :D
Robert J pisze:A ja myślałem, że to okrągłe to się nazywa bela, a nie rolka :roll:


o bosze święty jaki czepialski :P - tak se to nazywam, czy mogę, prze pana? :lol:
Robert J pisze:No i to jest słoma nie siano :D


trowa :8p:
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 30 stycznia 2014, 21:38

aniołek pisze::P ale ja nie lubię pod górę, mogę graniówkę robić - lekka góra, dół i prosta - inaczy nie :D
Za to jak już wjedziesz na górę, to można nieźle zaszaleć na zjeździe. Gdybyś była na Zjeździe to mogłabyś wyskoczyć na Borówkową. To całkiem niedaleko. Nawet w tych samych górach co baza Zjazdu. Rower by się znalazł. A śnieg nie jest utrudnieniem :D
aniołek pisze:o bosze święty jaki czepialski :P - tak se to nazywam, czy mogę, prze pana? :lol:
No przeca domyśliłem się. Możesz to sobie nazywać jak chcesz ;)
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 30 stycznia 2014, 21:44

Wstyd przynoszę pasjonatom rowerów :D, bo śniegu nie było a ja nika nie pojechałam :8)
Robert J pisze:No przeca domyśliłem się
Nie wyraziłeś się odpowiednio ikonkowo :D
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 30 stycznia 2014, 21:51

aniołek pisze:Wstyd przynoszę pasjonatom rowerów :D, bo śniegu nie było a ja nika nie pojechałam 8)
Wstydź się :zly:

aniołek pisze:Nie wyraziłeś się odpowiednio ikonkowo :D
Nie lubię pisma obrazkowego :P
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 30 stycznia 2014, 22:13

Robert J pisze:Wstydź się :zly:
no cała się wstydzę
Robert J pisze:Nie lubię pisma obrazkowego :P
Wiem :D - tak się nabijam :P, choć zdanie bez np. ";)" tak poważnie brzmi czasem :spoko:
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 30 stycznia 2014, 22:24

aniołek pisze:Robert J powiedział/-a:
Nie lubię pisma obrazkowego :P


Wiem :D - tak się nabijam :P, choć zdanie bez np. "" tak poważnie brzmi czasem :spoko:
Obiecuję poprawę w tym temacie ;)
ODPOWIEDZ