17.11.2013 - Świt na Pradziadzie - Wysoki Jesionik

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 listopada 2013, 6:43

heathcliff pisze:Robert J pamietaj ...jak wpadniesz do pełnej klatki to już z niej nie wyjdziesz ...zjedzą cię te małe aligatorki :)
Ca za skojarzenie :lol:
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 23 listopada 2013, 7:16

Robert J pisze: Na chwilę odbijam do "Kamiennego okna", gdzie postanawiam się"rozmnożyć"

jaki czas musi byc mozliwy do ustawienia aby osiagnac taki efekt rozmnozenia? :shock:

bo na 15 sekundach udalo mi sie jedynie osiagnac cos takiego ;)

Obrazek

z trzema juz za cholere ;)

(Ale tamten aparat utonal i teraz bede juz miala 30 s wiec jest szansa na 4 cienie :lol:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 23 listopada 2013, 10:04

Robercie - :brawo: za zdjęcia, wytrwałość i konsekwencję w realizacji projektu :) . Czekamy na więcej :-)

buba pisze:jaki czas musi byc mozliwy do ustawienia aby osiagnac taki efekt rozmnozenia?
buba - możesz np. zrobić to tak ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=3spT03p0XAQ
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2013, 10:42

Robert J pisze:Dawno nic nie pisałem. Prawda jest taka, że mi się po prostu nie chciało
Robert niech Ci się jednak chce częściej ku uciesze nas wszystkich - super piękne foty :)
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 listopada 2013, 11:43

buba pisze:jaki czas musi byc mozliwy do ustawienia aby osiagnac taki efekt rozmnozenia? :shock:
6 zdjęć - 25 sekund każde. Następnie poskładane za pomocą programu graficznego na komputerze.
buba pisze:(Ale tamten aparat utonal i teraz bede juz miala 30 s wiec jest szansa na 4 cienie :lol:
Ten stary aparat oferuje tak długi czas ekspozycji ? Czy może sprawiłaś sobie coś nowego ?
Limonka pisze:Robercie - :brawo: za zdjęcia, wytrwałość i konsekwencję w realizacji projektu :) . Czekamy na więcej :-)
AgaDG pisze:Robert niech Ci się jednak chce częściej ku uciesze nas wszystkich - super piękne foty :)
Dzięuję bardzo :)
Awatar użytkownika
Lidka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 364
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 18:05

Post autor: Lidka » 23 listopada 2013, 11:52

Zdjęcia jak zwykle uczta dla oczu! :brawo: Mam nadzieję, że startujesz w jakichś konkursach fotograficznych? :)
a góry nade mną jak niebo...
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 listopada 2013, 14:24

Lidka pisze: Mam nadzieję, że startujesz w jakichś konkursach fotograficznych? :)
Nie, nie startuję. Jedyne konkursy foto, to te z motywem tu na forum. I jak do tej pory udało mi się wysłać pięć razy zdjęcia ;)
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2379
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 23 listopada 2013, 19:19

Świetne zdjęcia. Szczególnie zainteresowały mnie te w stronę Niskiego Jesionika. Zaraz przypomniał mi się tegoroczny urlop. :)
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 23 listopada 2013, 21:54

Robert J pisze:
Ten stary aparat oferuje tak długi czas ekspozycji ? Czy może sprawiłaś sobie coś nowego ?
Stary aparat (ten co dokonal zywota w cieplym zrodle w Armenii ;) ) mial maksymalny czas naswietlania 15 sekund. Ten co teraz pozyskalam ma 30 albo 60
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 listopada 2013, 22:04

włodarz pisze:Świetne zdjęcia. Szczególnie zainteresowały mnie te w stronę Niskiego Jesionika. Zaraz przypomniał mi się tegoroczny urlop. :)
Dzięki :)
buba pisze:Ten co teraz pozyskalam ma 30 albo 60
No to teraz będziesz mogła szaleć ;)
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 23 listopada 2013, 22:10

No Panie toś popłynął...
Wiele Twoich zdjęć (nie tylko z tego wątku) wzbudza respekt do fotografii. Życzę sobie oglądać więcej takich obrazów z Twojej ręki :)
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 listopada 2013, 22:50

spacerowicz pisze:No Panie toś popłynął...
Wiele Twoich zdjęć (nie tylko z tego wątku) wzbudza respekt do fotografii. Życzę sobie oglądać więcej takich obrazów z Twojej ręki :)
Jak tylko zdrowie dopisze i będą chęci to jest ku temu wielka szansa ;)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 24 listopada 2013, 10:21

Robert, przepiękne zdjęcia :brawo: Jak zwykle, zazdroszczę nocnych Tatr ;) Dla mnie to jest niebywałe, by móc je zobaczyć z tak daleka :shock: Co za pech, że ich nie widać z Mazowsza ;)
Pozdrawiam bardzo serdecznie :aniolek:
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Post autor: Wiolcia » 26 listopada 2013, 22:24

Cóż więcej mogę dodać? Zachwycające zdjęcia :)
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
ODPOWIEDZ