Sylwester 2007 - Teryho Chata, Tatry Słowackie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Sylwester 2007 - Teryho Chata, Tatry Słowackie

Post autor: Królik » 02 stycznia 2008, 17:18

No i się sprężyłem, jak to mówi moja połówka "jak guma w gaciach" i jest nowa galeria ze zdjęciami z Sylwestra. Pod zdjęciami zamieściłem krótkie opisy, więc tak jakby to była relacja. A żeby nie ładować tylu zdjęć na serwer to możecie to wszystko obejrzeć na:

http://picasaweb.google.com/krolik.marek/Sylwester2007

Pozdrawiam,
Królik
Pati

Post autor: Pati » 02 stycznia 2008, 17:49

Niesamowicie :hura: Świetne - niezapomniane zdjęcia!
Ilu tam gości spędzało łącznie z Wami Nowy Rok?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 stycznia 2008, 17:52

Patrycja pisze:Ilu tam gości spędzało łącznie z Wami Nowy Rok?
Gości było razem z nami 32 osoby + 9 osób obsługi. Było bardzo przyjemnie, choć trochę ciasno, szczególnie jeśli chodzi o spanie - 4 trzypiętrowe łóżka = 16osób :blink:
Pete

Post autor: Pete » 02 stycznia 2008, 18:38

Marzę o Sylwestrze kiedyś na dwóch tysiącach. Założę się Królik , że to niepowtarzalne wrażenia :spoko: Pewnie inni Polacy też byli. To kto się lepiej bawił Słowacy czy Wy? :D Brawa za fotki. I super położone jest to schronisko...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 stycznia 2008, 18:46

Gratuluję Królik! :) Wierzę, że zabawa była przednia, no i taka okolica...Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale chyba nie to było najważniejsze :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 stycznia 2008, 19:16

Pogoda mało ważna, ważne że klimat miedzy ludzki był :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 stycznia 2008, 20:05

Mosorczyk pisze:Też trzeba nad takim pomyśleć jak nic
Można by ewentualnie w przyszłym roku w schronisku przy Zielonym Plesie na Słowacji. My ccemy się tam właśnie wybrać za rok na Sylwka. Schronisko o wiele większe od Terinki, więc pewnie nie byłoby problemu z większą liczbą naszych klubowiczów. Trza by tylko wcześniej pomyślec o rezewacji
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 stycznia 2008, 20:06

janek pisze:ważne że klimat miedzy ludzki był
Oj klimat to był, że tak powiem klimatyczny, mistyczno-górski, radosno-ludzki. :hura:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 stycznia 2008, 23:06

Królik pisze:Schronisko o wiele większe od Terinki, więc pewnie nie byłoby problemu z większą liczbą naszych klubowiczów. Trza by tylko wcześniej pomyślec o rezewacji
Dobry pomysł jestem za :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 stycznia 2008, 23:11

Królik pisze:mistyczno-górski, radosno-ludzk
No i Królik Szampański :D
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 stycznia 2008, 23:23

Gratulacje Krolik :brawo: :spoko: taki sylwester to pikna sprawa :!:
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 02 stycznia 2008, 23:27

Królik pisze:Można by ewentualnie w przyszłym roku w schronisku przy Zielonym Plesie na Słowacji. My ccemy się tam właśnie wybrać za rok na Sylwka. Schronisko o wiele większe od Terinki, więc pewnie nie byłoby problemu z większą liczbą naszych klubowiczów. Trza by tylko wcześniej pomyślec o rezewacji
Obcja warta przemyslenia :D,nigdy nie byłem na sylwestrze w gorach.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2008, 0:13

Też tak myślę, jestem za :hura: 8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2008, 8:51

Jak mnie na Syberie nie zeslą to tez bym sie pisal :) , a jak wyglada sprawa z sylwkiem np. w 5 ?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2008, 9:07

Noel pisze:a jak wyglada sprawa z sylwkiem np. w 5
Noel nie bardzo kumam co to ta "5" ?
ODPOWIEDZ