21.07.2013 r. - Jura Krakowsko-Częstochowska, okolice Ryczowa

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

21.07.2013 r. - Jura Krakowsko-Częstochowska, okolice Ryczow

Post autor: sprocket73 » 22 lipca 2013, 23:10

Zwykle nie robię normalnych fotorelacji z terenów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ale trafiła mi się dość urozmaicona wycieczka, z atrakcjami i ładną pogodą, więc serdecznie zapraszam :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 lipca 2013, 0:13

No i d..a, nie dodam komentarza pod zdjęciami, a aż korci by to zrobić. Niestety to G+...

Te nacieki w jaskini fajnie wyglądają :)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 23 lipca 2013, 0:22

sprocket73 pisze:Zwykle nie robię normalnych fotorelacji z terenów Jury Krakowsko-Częstochowskiej
A jakie są nienormalne? ;)
Rób jakiekolwiek, bo Twoje zdjęcia zawsze dobrze się ogląda :) (wiem, że wazelina nie jest tu mile widziana, ale czasem trzeba zrobić wyjątek).
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 23 lipca 2013, 8:03

Robert J pisze:Niestety to G+
Wiem, niestety. Ale tylko tak udało mi się uniknąć "automatycznego poprawiania zdjęć" jakie od jakiegoś czasu wprowadzili na picasa. Na Google+ też jest, ale można w opcjach wyłączyć.
Jak widać Google bardzo "zachęca" wszystkich do G+.
tidżej pisze:A jakie są nienormalne?
Zwykle z Jury robiłem takie mini-relacje... kilka zdjęć w poście i parę linijek opisu.
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 lipca 2013, 16:47

sprocket73 pisze:Wiem, niestety. Ale tylko tak udało mi się uniknąć "automatycznego poprawiania zdjęć" jakie od jakiegoś czasu wprowadzili na picasa. Na Google+ też jest, ale można w opcjach wyłączyć.
Jak widać Google bardzo "zachęca" wszystkich do G+.
Spróbuj galerii Flick'era, którą polecał gdzieś adrians_osw. Ja już spróbowałem i bardzo mi się podoba ;)
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 23 lipca 2013, 20:08

tylko ma picasa mam 8 lat swojego życia... fajnie mieć wszystko w jednym miejscu

na razie przekonuję się go google+ nie jest takie złe, zdjęcia się fajnie przegląda
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 23 lipca 2013, 20:24

sprocket73 pisze:tylko ma picasa mam 8 lat swojego życia... fajnie mieć wszystko w jednym miejscu
W sumie prawda...

Gdyby nie to, że z braku miejsca na picasie zacząłem usuwać najstarsze albumy, to też byłaby tam historia z 8 lat.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 23 lipca 2013, 20:47

sprocket73 pisze:nie jest takie złe, zdjęcia się fajnie przegląda
u mnie się tak "fajnie" przegląda, że w co drugiej galerii przeglądarka się wiesza podczas ładowania...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2013, 8:22

Hm, u mnie nie problemu z przeglądaniem, mnie irytuje wygląd plusa.
czerem

Post autor: czerem » 24 lipca 2013, 9:31

laynn pisze:u mnie nie problemu z przeglądaniem, mnie irytuje wygląd plusa.
u mnie też bez problemu przeglądanie, a układ zdjęć w albumie w plusie jest lepszy niż w picasie - ładniej to wygląda.....ale o gustach się nie dyskutuje :kukacz:

bardzo ładne, soczyste zdjęcia :!:
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 24 lipca 2013, 11:03

Prawdę mówiąc moje pierwsze doświadczenia z Google+ były negatywne, to było dawno temu, zaraz na początku jak G+ wprowadzili. Chyba był wtedy inny interfejs przeglądania i na starym kompie wszystko się strasznie muliło.

A teraz, jeżeli chodzi o przeglądanie, jest OK, naprawdę. Ładnie to wygląda, zdjęcia są większe niż na picasa - zajmują większą część okna. I nic się nie przycina.

Natomiast cała otoczka portalu społecznościowego mnie nie interesuje. Nie wpisuję tam gdzie pracuję, gdzie mieszkam, czy jestem w związku i o czym w danej chwili myślę ;)
Zbychu

Post autor: Zbychu » 24 lipca 2013, 12:35

tidżej pisze:Rób jakiekolwiek, bo Twoje zdjęcia zawsze dobrze się ogląda
Powtarzał nie będę - tidżej słusznie prawicie, słusznie :spoko: :)
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 24 lipca 2013, 18:10

A mnie od dawna kusi Jura a konkretnie to mam chrapkę na przejechanie rowerem Szlaku Orlich Gniazd- ok 190 km. Może ktoś był i podzieli się wrażeniami? :)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 24 lipca 2013, 18:50

Inga pisze:A mnie od dawna kusi Jura a konkretnie to mam chrapkę na przejechanie rowerem Szlaku Orlich Gniazd- ok 190 km. Może ktoś był i podzieli się wrażeniami? :)
No ja byłem podczas majówki. Fajnie było mimo kiepskiej pogody :D
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 24 lipca 2013, 19:07

Robert J pisze:No ja byłem podczas majówki. Fajnie było mimo kiepskiej pogody :D
No to muszę pogrzebać za relacją. A to była tegoroczna majówka czy majówko-czerwcówka? :)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
ODPOWIEDZ