01-04.07.2013 r. - Tatry Polskie - Poznałam nowe :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Re: 1-4 lipca 2013 Tatry Polskie - Poznałam nowe :)

Post autor: Gosia » 06 lipca 2013, 21:27

Malgo pisze:Po pokonaniu drabinki, gdzie zaczyna się trasa jednokierunkowa, zobaczeniu jak wygląda trasa z łańcuchami… niestety wycofałam się. Nigdy nie byłam w jaskini, a samej jakoś nic mnie tam nie pcha,
Ze mną było tak samo, pierwszy raz zrezygnowałam z żalem i zła na siebie, że stchórzyłam.
Rok później stałam pod drabinką wystraszona - "iść czy znowu zawrócić?"
Na szczęście nadeszła wycieczka emerytów i pomyślałam, że skoro Oni dają radę, to ja nie mogę być gorsza :lol:
Fajny wyjazd :spoko:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 07 lipca 2013, 23:35

Widzę, że troszkę tego nowego przeszłaś Gosiu i to przy dobrej pogodzie. Fajnie zaplanowane trasy i oczywiście piekne zdjęcia wychodzą z Twojego nowego nabytku :)
zdobyć świata szczyt...
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 08 lipca 2013, 12:07

No piękne trasy zrobiłaś, wielkie :brawo: .Fotki powalają, i nawet pogoda sprzyjała.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 08 lipca 2013, 13:04

Dziękuję za miłe opinie nt. zdjęć ;) Nie powiem, żeby mnie to nie cieszyło, ale zdaję sobie sprawę, że do perfekcji, to mi daleko (w sumie to każdy ma inny punkt widzenia nt. perfekcji), ale najgorsze jest to, że najbardziej lubię robić zdjęcia krajobrazowe, a tutaj na Mazowszu nie chce mi się fotografować, już nie mogę się doczekać kolejnej lekcji fotografowania, oczywiście w górach, najlepiej w Tatrach :D
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 08 lipca 2013, 23:01

Fantastyczny odpoczynek! Bez spinek i z byczeniem się na przyrodzie kiedy tylko przyjdzie ochota. Trzymaj tak dalej!
ODPOWIEDZ