Rabka Zdrój - Ustroń (Główny Szlak Beskidzki) 01-10.08.2006

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Sara

Post autor: Sara » 19 marca 2007, 8:13

MałaBee pisze:No jasne że to jest Babia. Co wy nie poznajecie naszej królowej :P???
No jak by to było żeby MałaBee nie poznała MałejBeebiej :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 20:47

MałaBee pisze:Od Goprowców słyszałam że już za rok mają je rozebrać ale czy nowe powstanie to nikt jeszcze nie wie :). Przecież jak je rozwalą to nie będzie dobrego połączenia między Halą Krupową a Rysianką. Mało jest takich osób którym udałoby się przejść ten odcinek w jeden dzień :( Niech w końcu zaczną myśleć a później robić!!!!!!!
MałaBee chyba żarcisz :)!!! Co moje MS mają rozwalić!!! Za nic tym kanaliom im nie oddam tej rudery :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 marca 2007, 7:46

Niestety to jest prawda :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 7:52

Jako klub będziemy musieli zrobić im porządnego RABANU!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 21 marca 2007, 8:08

Jak przy ochronie Małej Babiej!!!!! Jeszcze ich podjaramy jałowcem :D :D :D to odechce im się wyciągów gdzie się da... :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 18:08

Belissima pisze:Mosorny to cyknąłeś z Babiej???

Obrazek

Musiało być wtedy bardzo fajnie :). Byłam na Giewoncie ale nie byłam nigdy nad chmurami :).
Piękna fotka. oh zawiało brokenem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 19:11

MałaBee pisze:Może samo schronisko w środku jest stare i się sypie jak nasze ruderki :D ale wolę takie niż Hale Miziową!!!! Ze schroniskami jest jak z winem czym starsze tym lepsze i czym bardziej się sypią tym lepiej :mrgreen:
Niech takich schronisk pozostanie jak najwięcej na szlakach :P. Tutistik klima musi być a nie ta komercha!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2007, 20:55

Admin tak se przeglądam tą Twoją wyprawkę i widzę że spałeś w takij ruderze :mrgreen:

Obrazek
Gdzie to jest i czy się sypie czy już się dawno rozleciała :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 7:48

i jeeeeeeeeeee całkiem jak w Wiśle!!! Pikno ruderka :mrgreen:!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 marca 2007, 8:39

Kocham takie ruderki :D :D :D
Sylwia

Post autor: Sylwia » 23 marca 2007, 14:36

Cały nasz klub je kocha!!!!!!!!!!!!
Sara

Post autor: Sara » 23 marca 2007, 15:23

A ile na całym GSzB jest takich ruderek.... :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 18:56

Najwięcej chyba pod Mędralową. Ja naliczyłem się ich 7 :mrgreen:. Bede musiał do nich zawitać :mrgreen:. Jak się odezwę tzn że jeszcze żyje :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 marca 2007, 12:57

Coś słyszałam o tych ruderkach. One się chyba nazywają szałasy pod Mędralową czy jakoś tak. Na niektórych mapach nawet są zaznaczone :D :D :D a na niektórych nie co znaczy że one muszą być największymi ruderami w Beskidzie Żywieckim :D :D :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2007, 13:21

MałaBee pisze:Coś słyszałam o tych ruderkach. One się chyba nazywają szałasy pod Mędralową czy jakoś tak. Na niektórych mapach nawet są zaznaczone :D :D :D a na niektórych nie co znaczy że one muszą być największymi ruderami w Beskidzie Żywieckim :D :D :D.
jak ich na mapach nie ma to już naprawde musi być zadu*** :D. Albo już się rozleciały :D. To kiedy robimy do nich wypad :mrgreen:???
ODPOWIEDZ