Rabka Zdrój - Ustroń (Główny Szlak Beskidzki) 01-10.08.2006

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 stycznia 2007, 12:19

No to szedłeś koło mojego domu :). Fajna kilkudniowa wyprawa (gdyby nie te schroniko na Hali Miziowej, tzn. fajnie jakby zamkneli te schronisko bo go też nieciepie :evil: ).

Też muszę się w końcu zebrać na przejście całego GSB. Musimy się razem umówić kiedyś.

PS Jak będziesz zaś łazić koło mojego domu to wpadnij do mnie :D :D :D .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2007, 14:51

Muszę przyznać że wyprawa przepiękna. Takiej tylko pozazdrościć. Ja nie mam chęci na takie maratony :) . I ładne zdjęcia robisz.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 25 stycznia 2007, 22:20

Jak dla mnie to BOMBA!!!! Ale Ci zazdroszczę takiego maratonu górskiego!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 22:42

Ale długa relacja!!!! Przeczytałem od deski do deski. Z każdym kawałkiem chciałem więcej :). Zaciekawiło mnie to co piszesz o tych drzewach na Równicy.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 stycznia 2007, 19:39

Ty Mosorczyk zwracasz uwagę na wszystko. Ja bym nawet nie przywiązała uwagi do tych napisów a dla Ciebie stały się one źródłem przemyśleń :). Musisz mocno lubieć góry!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2007, 11:07

Więc przechodziłeś przez Wisłę :D. Jak będziesz jechać do Wisły to napisz na forum. Z chęcią przyłącze się do waszej wycieczki :mrgreen:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 27 stycznia 2007, 14:40

Opis jak w Chłopach. Ciągnie się i ciągnie tylko jest taka różnica że Twój jest ciekawy i przeczytałam cały a w Chłopach je pomijam :D Wuprawa super!!!
Dilivio

Post autor: Dilivio » 02 lutego 2007, 7:51

Sylwia pisze:Opis jak w Chłopach.
Ale za to jaki opis :D a foty aż je oglądnołem parę razy :). Niektóre są naprawdę ciekawie zrobione :). Gratuluje tak wspaniałej expedycji :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2007, 8:05

MałaBee pisze:Ty Mosorczyk zwracasz uwagę na wszystko. Ja bym nawet nie przywiązała uwagi do tych napisów a dla Ciebie stały się one źródłem przemyśleń :). Musisz mocno lubieć góry!!!
Jest bardzo uważny :D a wycieczka pierwsza klasa :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2007, 9:48

Taaaaaaaaaaaaaaaaaka imprezka a ja nie zauważyłem tego tematu :D!!!!!!!!!!!! Bravissimo Mosorny :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 02 lutego 2007, 18:45

Z tą tabliczką na Małej Babiej Górze mam okropne wspomnienia :( Tam zrobiłam moją największą głupotę w górach :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2007, 19:12

Fajnie udało Ci się sfocić Kaskadę Rodły. Zdjęcia jak z bajki :D. Chyba zrobiłeś zdjęcia każdego wodospadu bo na moje oko to ich jest 7 albo 8.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2007, 19:46

Tylko pozazdrościć!!!! Takiej wyprawy się nie zapomina do końca życia. Aż się chce płakać jak se pomyślę że muszę siedzieć w tym betonie :( :cry:
ODPOWIEDZ