08.02.2013 r. - Polska, woj. śląskie, pow. Żywiecki, gm. Lipowa, zbocza Skrzycznego - W Wąwozie ...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zdziczały
Turysta
Turysta
Posty: 96
Rejestracja: 12 października 2012, 20:56
Kontakt:

Post autor: Zdziczały » 12 lutego 2013, 7:16

Toś se nagrabił :lol:

W dwóch słowach-wąwóz piękny, wart szukania go w zaspach śniegu. Jeżeli ktokolwiek będzie szedł z Ostrego na Skrzyczne to polecam odbić ze szlaku te kilkanaście minut.
Kilka moich zdjęć tu ->
http://www.zuziawdrodze-galerie.cba.pl/ ... 022013.php

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2013, 7:28

Witam.

Szczerze pisząc jestem "zachwycony" reakcją co niektórych. Przy czym co od niektórych bym się spodziewał takiego zachowania ale od Ciebie, Królik w życiu. No chyba, że czujesz w sobie obowiązek jako Admin i musisz takie dyrdymaly pisać. No ręce mi opadły ...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2013, 10:39

Ale gonicie tego Dobromiła, czasem może troszkę przesadzi, ale tym razem na pewno tego nie zrobił. Mam nadzieję, ze dobrze się bawiliście robiąc off topa na dwie strony. I wyluzujcie ludzie, bo się to nudne już zaczyna robić - ta nagonka na wybranych.

Dobromił przynajmniej po górach chodzi i relacje wkleja, a nie jak co poniektórzy tutaj, jedynie off topami żyją.

I wcale się nie zdziwie, jak pan D. przestanie tu pisać, tak jak jeszcze pewnie kilka osób.

I nie wiem, czy zrobi to o 3:44 czy o 3:46.
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 11:54 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 12 lutego 2013, 11:17

sokół pisze:Ale gonicie tego Dobromiła
E tam :) raptem 6 postów ;) reszta to Jego obrona lub najzwyklejszy off top...
sokół pisze:Dobromił przynajmniej po górach chodzi i relacje wkleja
Wszyscy piszący byli w weekend w górach...

Wypijmy sobie po piwku (po pracy) i będzie luzik ;)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2013, 12:28

Oj tak poczytałam, poczytałam i...
No ciekawe w jaki sposób? bo chyba nie tym, że swymi dupskami w jakichś jamach świecili :lol:
jak w takim "wysokim" poziomie wyraża się administracja, to trochę smutek mnie ogarnia.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 12 lutego 2013, 22:50

i ja słowa Dobromiła odebrałam raczej jako żart a nie złośliwość... zresztą,o ile się nie mylę,chyba coś pisał o modleniu się za nas więc chłopisko ma serce dobre :!:
........a tak poza nawiasem,czemu takie wyrazy oburzenia :?: wszak''winny się tłumaczy'' :P
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 12 lutego 2013, 23:44

Nie wiem po co ta cała dyskusja. Jak Dobromił jedzie po innych użytkownikach to nikomu to nie przeszkadza, tłumacząc to jego specyficznym charakterem.
Mnie się nie podoba skakanie sobie do gardeł, niezależnie z której strony. Dlatego właśnie tutaj siedzę chyba od ok. 2 lat a nie gdzie indziej, gdzie bluzganie i szydera jest na porządku dziennym. Ale może ja jestem człowiek starej daty i się nie znam.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 13 lutego 2013, 7:58

Tilia pisze:i ja słowa Dobromiła odebrałam raczej jako żart a nie złośliwość
Tilia pisze:........a tak poza nawiasem,czemu takie wyrazy oburzenia wszak''winny się tłumaczy''
Dlatego, że ja osobiście juz mam dosyć. Człowiek się stara, traci czas i jeździ po różnych instytucjach opowiadając jaką to fajną grupą jesteśmy. Załatwia gadżety na zjazd, a potem obraz z tego zjazdu w świat idzie jako impreza towarzyska. Niestety nie każdy się zna na żartach naszego Dobromiła - jeśli to oczywiście były żarty. Nie mówię że na forum ma być nudno - ale wzajemne nagonki już mnie wkurzają. Nasze forum czyta masa ludzi z poza naszego grona i od nich tez otrzymuję rózne komentarze.
Dlatego lepiej zawczasu szukajcie sobie nowego admina, bo przynajmniej moja cierpliwość już się kończy.
Tauzen pisze:Mnie się nie podoba skakanie sobie do gardeł, niezależnie z której strony. Dlatego właśnie tutaj siedzę chyba od ok. 2 lat a nie gdzie indziej
Dzięki Tauzen  :spoko:
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2013, 8:37

Grzegorz pisze:jeśli to oczywiście były żarty.
Oczywiście, że tak. Wątpisz w to?

P.s.1 W pewnym Klubie Górskim związanym z miejscem mojej pracy ( do którego to miejsca Królik żałośnie się odnosił; może Ty Królik powiesz gdzie pracujesz ? Pośmiejemy się trochę :zoboc: ) jestem skarbnikiem i organizatorem wycieczek w Tatry, Niżne Tatry i inne. Takich wycieczek do 23 osób ( potrafisz Królik zrozumieć :zoboc: , że nie wszystkich pociągają wycieczki w ilości np 83 osób ? :) ). I wiem, że trzeba przygotowywać, zbierać pieniądze, załatwiać. Tak jak Ty, Grzegorzu. Więc chyba logiczne jest, że w żaden sposób nie mialem najmniejszego zamiaru umiejszać Twej roli. A co do odczytania ( negatywnego odczytania) takiego spotkania jako "imprezy towarzyskiej" ... Bądź poważny. Chyba nie masz ludzi za tak ograniczonych.

P.s. 2 Oczywiście domyślam się, że te powyższe ( z 1 strony ) teksty Królika i tego użytkownika obecnie podpisującego się jako Mosorczyk mogą być spowodowane moim stylem pisania. Jad, złośliwość itd. Ale, ale ... Nigdy, nigdy nie "atakowałem" spraw prywatnych jakiegokolwiek uzytkownika. A to co zrobił Królik ( którego dalej szanuję za działalność górską i część działalności na Forum ) jest zwykłym chamskim atakiem na moją prywatność. Teksty o pracy, o leczeniu się, o "kurczakach" to możesz Królik kierować na żywo do swoich znajomych. To , że tu jesteś Admninem w żaden sposob nie pozwala Ci na takie slowa na Forum.

P.s. 3 Jak widać powyżej ma wypowiedź jest wręcz przykladem spokoju i wyważenia :)
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 13 lutego 2013, 8:51

Dobromił, jedno krótkie pytanie: co trzyma Cię na forum Klubu Góry-Szlaki?
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2013, 8:52

Bardzo fajne relacje, sporo ciekawych ludzi. A Ciebie co trzyma ?
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 13 lutego 2013, 9:02

Dobromił pisze:Bardzo fajne relacje, sporo ciekawych ludzi.
Więc dlaczego tak często mam wrażenie, że nie potrafisz szanowac tych ludzi?
Dobromił pisze:A Ciebie co trzyma ?
Ludzie. Dobrzy, życzliwi ludzie, których znam nie tylko wirtualnie, z którymi mogę przegadać pół nocy, albo godziny mozolnego łażenia :)
Jedni są mi bardziej bliscy, inni mniej, ale mam nadzieję, że żaden z nich nie może powiedzieć, że kiedykolwiek w stosunku do kogokolwiek zachowałam/odezwałam się, w sposób który mógłby kogoś dotknąć, komuś ubliżyć.
Te wracające co jakiś czas „pyskówki” z Twoim udziałem, świadczą, że niestety o sobie chyba nie możesz tego powiedzieć? :/
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2013, 9:05 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2013, 9:05

Zrzęda pisze:Więc dlaczego tak często mam wrażenie, że nie potrafisz szanowac tych ludzi?
Nie wiem. Nie jestem władny poznać tajemnice Twych myśli :)

Zrzęda pisze:Te wracające co jakiś czas „pyskówki” z Twoim udziałem, świadczą, że niestety o sobie chyba nie możesz tego powiedzieć? .
Tak. Są osoby, które swymi wypowiedziami dotkneły mnie.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 13 lutego 2013, 9:43

Robi nam się trochę patowa sytuacja.
Twoje słowa Dobromile odebrałem jako żart. Uszczypliwy jak zwykle, ale żart. Odebrałem go jednak tak dlatego, że znam już styl Twojego pisania i specyficzne poczucie humoru.
Czy tak odbierze te słowa przypadkowy czytający Twoją relację dziś, jutro? Na pewno nie. Ludzie nie są głupi, ale akurat w tym przypadku pasują tu powtarzane wielokrotnie słowa, że to tylko internet. Przypadkowi czytający nie czują kontekstu.
W tej sytuacji rozumiem wzburzenie administracji, tym bardziej po perfekcyjnie zorganizowanym i przeprowadzonym Zjeździe forum górskiego z rekordową frekwencją.
Merytoryczne, górskie spotkanie, wypełnione tematycznymi prezentacjami i wędrówkami - nie impreza towarzyska.
Z całym szacunkiem dla administracji nie rozumiem tylko formy reakcji i niepotrzebnych wycieczek osobistych.

Forumowe pisanie ma ten minus, że często inaczej rozumie się intencje wypowiedzi adwersarza niż w przypadku rozmowy na żywo.
Nie ma co dalej rozdzierać szat. Dobromił wybierz się kiedyś na taką forumową imprezę towarzyską. Myślę, że po tym zmieni się punkt widzenia nam wszystkim ;)
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2013, 10:27 przez Tidżej, łącznie zmieniany 2 razy.
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2013, 9:47

Kolego tidżej - ja to widzę tak : ktoś przeczyta, że nazwałem Wasz Zlot "imprezą towarzyską". Co mu przeszkadza żeby przeczytał opis tego Zlotu? Nic. A jak przeczyta to jasno zobaczy, że ma wypowiedź była tylko i wyłącznie humorystyczna.

Ja tu Wam reklamę robię !!!!

P.s. No dobra, tu jest relacja górska. Podoba Ci się ten wąwóż, Tidżeju ?
ODPOWIEDZ