17-18.11.2012 r. - Tatry Wysokie - Pętelka od Dworca do Dworca

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 24 listopada 2012, 19:46

Vision pisze:Głupio mi się powtarzać, ale znów uściski, gratulacje itp.
E tam, z andzią byłeś to nic złego w uściskach nie ma ;) Jakbyś się tulił z Gazdą (nowomianowanym ;)) lub innym chłopem tak często to wtedy lepiej się tyle nie chwalić.
Fajny kawałeczek przeszliście, a Rysy nie uciekną :)
Znów z przyjemością licznik nabiłem :D
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Vision

Post autor: Vision » 24 listopada 2012, 20:06

heathcliff pisze:Ci co przychodzą bladym świtem nie będą się w to bawić :lol:
No właśnie czemu oni zawsze tak wcześnie przychodzą, człowiekowi wyspać się nie dają ;) Ale pójdę w zaparte, może przejdzie jakimś cudem :spoko:
tidżej pisze:Jakbyś się tulił z Gazdą (nowomianowanym ;) )
Z Gazdą miałem przyjemność spędzić noc... prawie mnie udusił :lol:

Dodam, że to była noc w namiocie, żeby nie było :8)
tidżej pisze:Fajny kawałeczek przeszliście, a Rysy nie uciekną :)
No z Rysami to tak źle nie jest jeszcze, na razie dwa wyjścia, jedno udane i było coś widać, a drugie w sumie z wycofem ale i tak było nie najgorzej:

Obrazek

Obrazek
Lubi mnie pogoda bardzo ;) ale tak się dzieje przeważnie jak sam chodzę, bo i tak nikt wtedy w góry jechać nie chce :)
tidżej pisze:Znów z przyjemością licznik nabiłem :D
Dzięki raz jeszcze :zoboc:
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2012, 20:16 przez Vision, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 24 listopada 2012, 20:25

Vision pisze:Lubi mnie pogoda bardzo ;)
widzisz, Robert- jesteś takim pogodowym odpowiednikiem aniołka- ona też przyciąga jakieś czarne chmury i lepiej się trzymac o niej z daleka, jak się chce coś zobaczyć :P nie wspomnę o tym, co się działo, jak oboje jak poszliście w jednej grupie na Pilsko :twisted:
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 24 listopada 2012, 20:47

Vision pisze:No z Rysami to tak źle nie jest jeszcze, na razie dwa wyjścia, jedno udane i było coś widać, a drugie w sumie z wycofem ale i tak było nie najgorzej:
Moje Rysy:
I raz
Obrazek
II raz
Obrazek
III raz
Obrazek
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Vision

Post autor: Vision » 24 listopada 2012, 21:01

Inga pisze:widzisz, Robert- jesteś takim pogodowym odpowiednikiem aniołka- ona też przyciąga jakieś czarne chmury i lepiej się trzymac o niej z daleka,
No po części coś w tym być może, ale ona i tak jest bardziej pechowa :P bo ona właśnie te chmury przyciąga, a ja częściej celowo się w nie pcham ;) Zresztą pamiętasz jak w zimie szliśmy do Piątki, też żeśmy się w to pchali i skończyło się na 4 godzinach w schronisku, po czym ledwo udało się zejść :twisted: W pewnym momencie już myślałem, że będziemy musieli zrobić wycof, ale do góry :lol:
Inga pisze:nie wspomnę o tym, co się działo, jak oboje jak poszliście w jednej grupie na Pilsko :twisted:
No tam się troszeczkę skumulowała ta siła ;)

Kovik za czwartym Twoim razem polecam się na wspólną wędrówkę :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2012, 21:44

Vision pisze:Ja pierwsze co lecę po gorące oscypki
Vision pisze: i konsumuję sobie z pięknymi widokami
Ja to chociaz jednym bym sie z andzia podzielila, a nie ... sama zezarla!!! :P

Vision pisze:Nazbierałem jeszcze trochę drzewa, na konkurs tematyczny być miało, ale jakoś takie nie najlepszej jakości było
Trzeba bylo do kominka zabrac :twisted:

Robert, zrobiles cudowne fotki! Zreszta tylko takie Ci wychodza :>
To zdjecie, ktore zrobiles mi w lutym na gesiej szyji do dzis mam na awatarze na jednym z portali spolecznosciowych :>
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2012, 21:46

Inga pisze:nie wspomnę o tym, co się działo, jak oboje jak poszliście w jednej grupie na Pilsko
Fatum sie skumulowalo :P
Zbychu

Post autor: Zbychu » 24 listopada 2012, 21:54

Vision pisze:Nazbierałem jeszcze trochę drzewa, na konkurs tematyczny być miało
To nie drzewo - to drewno ;) :P

Kovik pisze:Moje Rysy:
Co wyjście aparat zmieniałeś? ... bo co wyjścia zdjęcia ładniejsze ;)
Vision

Post autor: Vision » 24 listopada 2012, 21:59

nadi184 pisze:Ja to chociaz jednym bym sie z andzia podzielila, a nie ... sama zezarla!!! :P
No właśnie mieliśmy po równo, ostatnim jeszcze to andzia się ze mną podzieliła, dobre serce ma kobieta :spoko: nie wspominając już o tym, że mnie przetransportowała do Zakopanego i z powrotem za co wielkie dzięki :)
nadi184 pisze:Trzeba bylo do kominka zabrac :twisted:
Nie wiedziałem czy się do busa zmieści...

nadi184 pisze:Robert, zrobiles cudowne fotki! Zreszta tylko takie Ci wychodza :>
Dzięki, ale ze zdjęciami póki co to mam loterię straszną, bo jak kupiłem niedawno aparat, tak nawet do instrukcji nie zajrzałem i różne są tego efekty, mam nadzieję, że z czasem się bardziej oswoję ;)
nadi184 pisze:To zdjecie, ktore zrobiles mi w lutym na gesiej szyji do dzis mam na awatarze na jednym z portali spolecznosciowych :>
Wtedy były piękne warunki, w sumie najlepsze jak do tej pory z Rusinowej i Gęsiej ze wszystkich moich pobytów tam :)
Zbychu pisze:To nie drzewo - to drewno ;) :P
Nie czepiaj się :P Mój pradziadek zawsze mówił żeby drzewa trochę przynieść ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2012, 22:02

Vision pisze:Wtedy były piękne warunki, w sumie najlepsze jak do tej pory z Rusinowej i Gęsiej ze wszystkich moich pobytów tam
Bo ze mna byles...to chyba dlatego :twisted: A nie mówilam?!
Vision

Post autor: Vision » 24 listopada 2012, 22:11

nadi184 pisze:Bo ze mna byles...to chyba dlatego A nie mówilam?!
No z Tobą, Tobą, ale wahałaś się trochę czy jechać, siłą Cię trzeba było wyciągać :D
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 24 listopada 2012, 22:46

Zbychu pisze:Co wyjście aparat zmieniałeś? ... bo co wyjścia zdjęcia ładniejsze
pierwsze to stary pentax drugie canon z szarą połówką a trzecie ten sam canon z polarem
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Vision

Post autor: Vision » 24 listopada 2012, 22:49

Kovik pisze:a trzecie ten sam canon z polarem
i większym doświadczeniem fotograficznym, zapomniałeś dodać ;) i górskim więc mogłeś lepiej się ustawić robiąc zdjęcie, a nie spaść :twisted:
Awatar użytkownika
andzia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2012, 20:48

Post autor: andzia » 25 listopada 2012, 13:11

nadi184 pisze: Ja to chociaz jednym bym sie z andzia podzielila, a nie ... sama zezarla!!! :P

Nadi przecież Ty mnie znasz na tyle by wiedzieć, że krzywdy nie dam sobie zrobić :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 listopada 2012, 17:23

Ty mnie znasz na tyle by wiedzieć, że krzywdy nie dam sobie zrobić
Dwa zarłoki na Rusinowej :twisted:
ODPOWIEDZ