31.10.2012 r. - Beskid Mały - Magurka "Po Beskidzie błądzi jesień"

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

31.10.2012 r. - Beskid Mały - Magurka "Po Beskidzie bł

Post autor: Anonymous » 02 listopada 2012, 21:49

Łodygowice - Czupel - Magurka - Łysa przeł - B.B. Leszczyny.

Góry interesowały mnie od zawsze. Ich majestat, piękno i potęga zwraca uwagę na małość i znikomość człowieka. Po za tym uczą też pokory, dlatego tak je kocham.


Po rekomendacji kolegi Macieksa, przyszedł czas na kolejną wycieczkę po Beskidzie Małym. Tym razem trasa została wymieniona w nagłówku. Mimo nieciekawej, pochmurnej pogody, ruszyłem w kierunku Magórki, która cały czas była spowita mgłą. Ale 'nic to'. :)


Na razie całej relacji na blogu jeszcze nie ma, ale tutaj wrzucę przynajmniej temat i kilka fotek, bo jutro czasu może zabraknąć. ;)


Obrazek

Wzgórze Lipka, skąd rozciągają się wspaniałe panoramy na Beskid Śląski - Skrzyczne i Skalite oraz pasmo Magóry, Klimczoka i Szyndzielni. Dzisiaj nie widać nic w tym kierunku, jedynie Czupel i stoki Suchego W.

Obrazek

Dlaczego ten piękny dom jest usytuowany tak daleko od wioski? Ciekawe jaka ma historię?

Obrazek

Diabli Kamień.

Obrazek

Słynna polana Kuflówka.

Obrazek

Liście prawie już opadły. :(

Obrazek

naparstnica tez się rozpłakała.

Obrazek

jesień dopadła mnie na szlaku.

Obrazek

Teren, gdzie było schronisko "Widok na Tatry" został ogrodzony. :rolleyes:

Cd. będzie na blogu.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2012, 20:13 przez Anonymous, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 02 listopada 2012, 22:03

Temat niezgodny ze schematem.
Proszę popraw według schematu.

Zdjęcia ładne :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 02 listopada 2012, 22:34

kris_61 pisze: Dlaczego ten piękny dom jest usytuowany tak daleko od wioski? Ciekawe jaka ma historię?
Fajne by to bylo miejsce na chatke studencka!!!! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Vision

Post autor: Vision » 02 listopada 2012, 23:28

Fajna jesień, zdjęcia też ładne :) tylko żeby jeszcze np. data była to bym wiedział czy jutro iść na lajta czy szykować gumowce, bo mam właśnie dylemat :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 listopada 2012, 18:07

Grzegorz pisze:Temat niezgodny ze schematem.
Proszę popraw według schematu.

Zdjęcia ładne :)
Poprawiono. :oops:

Dzięki za opinie. :)

Zapraszam już do obejrzenia dalszej części wycieczki na:

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/201 ... esien.html
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 04 listopada 2012, 19:13

Super że zamieściłeś tą relację, bo w nastepny weekend się tam prawdopodobnie wybiore. Fajne tereny
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 04 listopada 2012, 21:36

Kolory w zdjęciach pierwsza klasa mimo kapryśnej pogody :spoko:
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 listopada 2012, 21:31

Chmielo pisze:Kolory w zdjęciach pierwsza klasa mimo kapryśnej pogody :spoko:
Jakoś tak wyszło ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2012, 12:13

Fajne klimaty, zwłaszcza o tej porze roku, jednak każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok, szkoda, że mam daleko na południe, a szansa wyjazdu w góry trafia się tylko w czasie urlopu.
ODPOWIEDZ