9.9.12 - A mogliśmy zostać w schronisku ...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 10 września 2012, 22:34

bluejeans pisze:Fajnie, że na rynku pojawiły się też słone paluszki, bo dobrze jest mieć wybór
A no właśnie, bo bez tego byłoby nudno, a jak za dużo słodyczy to też mdli.
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 10 września 2012, 22:37

Miałem nie pisać, a jednak morda się nie zamyka. :)
Rebel pisze:Chiał bym Ci przyjacielu powiedzieć że nie jesteś pierwszym który o tym pisze , ja już dawno dałem sobie z tym spokój , niestety czeka Cię walka z wiatrakami ale powodzenia trzymam kciuki
Przecież to nie wasza wina, że ludzie jednak potrafią darzyć się sympatią. A że są równi i równiejsi - są tacy których znam i lubię i tacy których nie znam i nie potrafię "przeczytać" między wierszami. Oceniam subiektywnie - ludzkie.
Dobromił pisze:No i siedzimy na tym Kamieniu, wspominamy, rozmawiamy o tragicznym wypadku na Granatch ( Don osobiście znał zmarłego ), i myślimy co dalej
02.09. ok.godz. 16-tej - schodzimy z Kaśką ze Skrajnego Granatu, to był trudny dzień i widzę z bliska wspinaczy...byli się pożegnać - i pierwsza myśl: Ktoś za Nim tęskni - a potem zwykły ludzki żal.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 10 września 2012, 23:14

Jak tak dalej będzie to to nasze forum stanie się jarmarkiem.
Wciąż coś komuś nie pasuje, a to za mało się odzywamy, a to za dużo , albo za szybko usuwamy posty. Powiem Wam tak, aż strach coś napisać pod relacją, żeby nie wyszło lukrowane. Nie każdy ma talent do pisania i może w taki sposób wyraża swój podziw.
Zarzuca się nam Mode, że nie reagujemy na co poniektóre tematy,,,,ale czy My mamy na to jakikolwiek wpływ- zastanówcie się, czy mamy natychmiast usuwać relację ludzi z miejsc niedozwolonych? czy zaraz na forum nie wybuchłaby kłótnia i opieprzanie nas za brak tolerancji, demokracji i jeden Bóg wie czego jeszcze.
Mode to też ludzie i ich prywatny czas, więc nie zawsze wszystko się czyta i bierze udział w dyskusjach.
Zarzuca się nam brak reakcji w wypowiedziach co poniektórych forumowiczów. Wierzcie, albo i nie , reakcje z naszej strony są, ale czy przyjęte pozytywnie i poprawione - na to niestety nie mamy wpływu.
Tak na marginesie, nie wiedziałam, że Modem zostaje się za udział w zjazdach :shock: ja chyba zostałam wybrana za ciasto,,,ożesz pewnie było nie dobre i teraz mi dopiero dopieczecie. :lol:
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Maciej
Turysta
Turysta
Posty: 473
Rejestracja: 04 stycznia 2012, 14:22

Post autor: Maciej » 10 września 2012, 23:19

bluejeans pisze:
Malgo2malgo pisze:ostatnio moda na takie wymiany zdań :)
Małgosiu, producenci podkoszulków z napisem graty nie muszą czuć się zagrożeni, ten towar zawsze będzie schodził, jak świeże (słodkie;) bułeczki.
Fajnie, że na rynku pojawiły się też słone paluszki, bo dobrze jest mieć wybór :zoboc:
Jak widać popyt na słone w społeczeństwie rośnie :zoboc:

A po słonym to lubi suszyć... :8)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 10 września 2012, 23:26

laynn pisze:Ciekawe gdzie głos Moderatorów na nasze posty?
Nikt się nie odezwie?
Nie. Nikt z Moderatorów się nie odezwie. EDIT: oprócz Halinki :)
Ale odezwie się Administracja :)

To jest forum dyskusyjne - można dyskutować.
Więc wylewajcie te swoje pomyje na siebie ile wlezie.
No to se dyskutujecie, opluwajcie się, mieszajcie z błotem, tarzajcie się w g..., wyzywajcie się od najgorszych (tylko bez brzydkich wyrazów proszę). Czyż nie tego brakuje Wam tu na forum?
Niech leją się pomyje, niech płynie błoto :jupi:

Tylko pamiętajcie o tym: Oświadczenie -
"Administracja i Moderatorzy Forum Góry-Szlaki nie ponoszą odpowiedzialności za treść wpisów i komentarzy, które są niezależnymi opiniami użytkowników Forum i Serwisu Góry-Szlaki. Jednocześnie Administracja i Moderatorzy Forum Góry-Szlaki zastrzegają sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związanych z tematem artykułu, "troling", sformułowania wulgarne i/lub obraźliwe w stosunku do innych użytkowników/czytelników forum i serwisu, osób trzecich lub instytucji itp."
Więc w przypadku gdy dojedzie do naruszenia godności osobistej kogoś z Was to nie miejcie pretensji do Administracji i Moderatorów.
Po prostu od razu skierujecie sprawę do odpowiednich organów (nie, nie ludzkich - Ścigania)

Moderatorów proszę o nie ingerowanie w żadnym przypadku, w którym nie zostanie naruszone powyżej cytowane Oświadczenie.
Chcą ludziska "mniej lukru" (jak to stwierdził TempyDyszel) to będą mieli mniej lukru.
Tak więc kochani forumowicze nastał czas (nareszcie, powiedzą wiadomi forumowicze) na wzajemne żale, pretensje, opluwanie się i całą resztę naszych narodowych "zalet".
PAX.
To mówiłem ja, Królik.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 10 września 2012, 23:40

A teraz, od teraz, zgodnie z zapisem w Oświadczeniu:
"Jednocześnie Administracja i Moderatorzy Forum Góry-Szlaki zastrzegają sobie prawo do kasowania (...) wypowiedzi nie związanych z tematem artykułu..."
każda wypowiedź nie związana z tematem założonym przez Dobromiła, a noszącym tytuł: "9.9.12 - A mogliśmy zostać w schronisku ..." zostanie skasowana, czy się to komuś podoba czy nie.
I możecie to nazwać cenzurą, ograniczeniem prawa wypowiedzi, czymkolwiek.
Tak jest i będzie.
PAX.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 11 września 2012, 0:08

Witam

Dobromił, napisze ci tak gdybys mial jaja, to bym z toba polemizowal,
ale ty jestes tylko i wylacznie internetowym (...).

Nie wypisuj bzdur jak nie znasz faktow, ostatni twoj wyglup:dotyczy dona, a mianowicie:

don w tym roku raptem był chyba tylko na 7- łatwych czworkowych pagórkach w masywie Mote Rosa ( to ze na kilku z nich byl na nich po 2- 3 razy) to wychodzi faktycznie 20 oraz zaliczyl latwiutkiego Gran Paradiso (ciekawe czy byl na wierzcholku czy doszedl tylko do figurki) , ktora znajduje sie na przedwierzcholku, ale ty i tak nie wiesz o czym pisze. Owszem byl na jednym niezłym szczycie Wiesshorn - i dla niego gratki za szczyt. Zgadza sie byl 22 razy na "4" :lol: :lol: :lol: :lol:

Skoro nocowal na Balmenhornie , to powinien napisac, ze byl 10 ew 100 razy (kazde wyjscie z bivaku to szczyt ) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Co do jego udzialu w osemce to sam wiesz dokad doszedl i dlaczego zrezygnowal? :shock: Kazdy kto ma kase to moze wziac udzial w wyprawie na osemke, to ma byc wyczyn? chyba dla ciebie.

Zanim cokolwiek napiszesz, to pomysl, (uzgodnij to chocby z donem), myslenie nie kosztuje a tak piszesz
NADAL BZDURY.
Uzgodniles to z donem ,ze go wciagasz w swoja prymitywna gre????


viking


Tepy dyszel, wydawalo mi sie, ze kazdy z tego forum jest madrzejszy od Dobromila, ale w twoim przypadku pomylilem sie
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 września 2012, 1:17

Świat schodzi na psy...
Czy takie rzeczy to tylko w Polsce? Polakom nigdy nic nie pasuje. Że śnieg w styczniu, że upał w lipcu, że pusta flaszka... Ludzie którzy znają się osobiście, niejednokrotnie przyjaźnią się, spędzają ze sobą wiele dni w górach, są tu dla siebie po prostu mili. Co jest w tym złego, do diabła? :roll:

Wpis do usunięcia, nic nie wnosi...

Dobromił, lubię Twoje wypociny, ale wycieczki nie pochwalę. Z mojego punktu widzenia, do dupy. Nie chciałoby mi się jechać w Tatry, żeby sobie pójść na Kasprowy.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 11 września 2012, 1:40

niektórzy z nas dostrzegają różnicę, pomiędzy szczerymi wyrazami sympatii pod przeczytaną relacją, a bełkotliwym pustosłowiem pod czymś, o czym bełkotający nie ma pojęcia.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 11 września 2012, 5:01

A tak na marginesie zanim administracja wytnie przy okazji kawki przed wyjazdem w kierunku gór:

Nie pieprzyć teoretycznie o turystyce tylko ją uprawiać i nie będzie czasu na zbędne gadanie
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 11 września 2012, 5:37

Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Tempy dyszel

Post autor: Tempy dyszel » 11 września 2012, 6:03

Tauzen pisze:Tempy - czemu nie przytoczysz swoich podziękowań za foty i teksty w relacjach
Fakt - mam ulubionych autorów i nie szczędze im pochwał bo faktycznie mają coś ciekawego do przekazania i co ważne oceniam np. zdjęcia lub galerie które faktycznie działają i oszczędzam sobie piwnych emotek
Tauzen pisze:Trzeba było tym ludziom napisać żeby nie oceniali Twoich zdjęć tylko się "udławili".
Relacje są właśnie po to - sam robię zdjęcia co najwyżej średnie,mam kupę merytorycznych błędów które (niestety) nie są wyłapywane. Nie boje się (konstruktywnej) krytyki,ona jest potrzebna ale na tym forum właśnie jej brakuje
Tauzen pisze:Po co też użalałeś się że kończysz z górami?
Ta relacja miała być ostrzeżeniem dla tych którzy myślą,że mogą wszystko
Tauzen pisze:to skamlenie nie było po to by ludzie Cię podnieśli na duchu? Wtedy ta lukrowatość nie przeszkadzała?
Dostałem też na PW nielukrowane kopy w dupę-co z perspektywy czasu wyszło mi na dobre.....
Tauzen pisze:szanuje Cię za samotne wyprawy
Nie tylko samotne-szczególnie ostatnio. Nie można pisać o wszystkim na otwartym forum....
HalinkaŚ pisze:czy mamy natychmiast usuwać relację ludzi z miejsc niedozwolonych?
albo wydzielić podforum. Obrazki w konkursach są niewidoczne bez zalogowania a zdjęcia z ,,miejsc niedozwolonych" dostępne dla każdego Iksińskiego a skala ,,problemu" nieporównywalna, tym bardziej że forum (jak każde górskie) jest monitorowane np. przez TPN
Królik pisze:Więc wylewajcie te swoje pomyje na siebie ile wlezie.
Nie przesadzaj- po prostu ,,więcej luzu" admini i mode powinni pozwolić na ostrzejszą wymianę zdań (konstruktywną) a interweniować jak już mamy totalne mieszanie z błotem-póki co tego nie zauważyłem.....

Posta Vikinga szkoda komentować-z mojej strony koniec ofa
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 września 2012, 7:50

Dzień dobry. Dziękuję za rozwinięcie tematu ale zapraszam do Działu Administracyjnego.

P.s. 1. vikingu - jesteś mym idolem.

P.s. 2. Vatteri - ale za to jakie mieliśmy plany :twisted:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 września 2012, 8:47

Tempy dyszel pisze:po prostu ,,więcej luzu" admini i mode powinni pozwolić na ostrzejszą wymianę zdań (konstruktywną) a interweniować jak już mamy totalne mieszanie z błotem
Toż o tym właśnie pisałem w moim poście - może tylko trochę w innych słowach.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 11 września 2012, 12:16

Witam

Mój post nie wniesie nic do tematu , jednak muszę to napisać .

Mam ogromną prośbę do autorów swoich relacji, bo tak się składa, że nie wszystkie czytam, aby wymieniając moją osobę w swojej relacji (nieważne czy ta relacja jest jałowa, sensowna czy też wymyślona), jeżeli masz już tyle odwagi i mnie wymieniasz, to miej odwagę puścić mi choćby info na PW, że jestem w twojej relacji wymieniony. Chciałbym się dowiedzieć od autora swojej relacji, że jestem "opluwany", a nie od znajomych :shock:

To, że jesteś (Edit Królik: tu było słowo obraźliwe - ocenzurowano) to wiem, i napisze więcej z uśmiechem na ustach powiem ci to osobiście, jeśli kiedyś będę miał wątpliwość spotkania ciebie, ew tobie podobnych.

Proste, dotarło to do ciebie internetowy (Edit Królik: tu było słowo obraźliwe - ocenzurowano), bo tylko w ten sposób (na tym forum) możesz tutaj zaistnieć, opluć kogoś. W spotkaniu twarzą w twarz nigdy byś się nie odważył użyć wobec mnie słów, którymi tutaj tak nieźle żonglujesz, tak postępują tchórze, do których się zaliczasz.

Łukaszu kłamco (upss) mijający się z prawdą - na przyszłość uważaj na mnie - to tylko dobra rada.


dziekuję ,


ps, to samo dotyczy innych z tzw Kółka Wzajemnej Adoracji.

Kasiu - "rój" nieudaczników powiększa się i to jest zjawisko niepokojące. :lol: :lol: :lol:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Zablokowany