3.09.2012 Gerlach

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 05 września 2012, 10:01

Gratulacje.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 05 września 2012, 10:04

:ksg2:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 05 września 2012, 10:21

Toście dziewczyny huknęły cichaczem z grubej rury :jupi:
Teraz to już nie będziecie łazić ze zwykłymi górołazikami :twisted:

Wielkie :7: za konsekwencję w realizacji wcześniejszych planów i marzeń :hura: :hura: :hura:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 05 września 2012, 10:38

Wielkie gratulacja za "Dach Karpat" :brawo: , dziewczyny jesteście Wielkie. Dla mnie to już tylko pozostaje popatrzeć na zdjęcia.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 września 2012, 12:37

Dzwonek pisze:
zbig9 pisze:Jedni dyskutują o Gerlachu.... a inni śmigają
mowa jest co najwyżej srebrem... :zoboc:
Dość nieadekwatne do sytuacji to przysłowie, którego fragment byłaś uprzejma zacytować, Aniu, należałoby raczej interpretować w związku ze zdobywaniem wiedzy/informacji wszelakiej (czyt: słuchaj i ucz się), sygnalizuje wyższość myśli nad słowem (które w niedoskonałości swej nie potrafi oddać głębi przemyśleń) ale też dotyczy dyskrecji, której (jak sama wiesz) tutaj na forum nie uświadczysz.

Bardziej pasowałoby tu np.: Facta, non verba. [czyny, nie słowa]


Iwon pisze:Jaśkowi za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem
Iwon, a Jasiek zdradził, który to już jego Gerlach? z ciekawości pytam :)
ihas

Post autor: ihas » 05 września 2012, 12:39

świetnie coś nowego, brawo Panie drogie : )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2012, 12:39

Brawo, miłe Panie :brawo:
Iwon, kiedyś pisałaś, że chciałabyś mieć mój pesel. Wg mnie nie jest on Tobie do niczego potrzebny. Tyle, ile Ty robisz km w górach, i to na jakich szlakach, bez względu na porę roku i pogodę, to nawet mój pesel nie daje rady. Od Ciebie to ja mogę tylko się uczyć :spoko:
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 05 września 2012, 14:51

goska pisze:Cóż nie będę się rozpisywać
A szkoda, bo na pewno wielu z nas chciałoby poznać szczegóły takiej wycieczki, no chyba, że fotorelacja jest szczegółowa, ja niestety teraz nie mogę jej otworzyć ;)
Gratulacje :brawo:
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Kazik M
Turysta
Turysta
Posty: 30
Rejestracja: 25 lipca 2012, 21:49

Post autor: Kazik M » 05 września 2012, 16:38

Trzymałem kciuki, teraz biję BRAWO! Gosiu, Iwonko, gratulacje!
Iwon

:)

Post autor: Iwon » 05 września 2012, 16:48

Grzegorz, Grochu, Katarynka, Zbig9, tidżej, WAR, Zbychu ,michał65,
sokół ( podczas burzy to ja bym tam miała pewny zawał ) ,Dzwonek, janek.n.p.m., Panda, tatromaniak, PiotrekP, ihas, vatteri ( miłe to co piszesz, ale bez przesady :oops: ), malgo2malgo -
wszystkim Wam dziękuję
w Gosi i moim imieniu za gratki ;)
Halinko, Zbychu , tatromaniaku , Króliku - dziękujemy za trzymanie kciuków i wiarę w nas :)
Julka - Jasiek to topr-owiec i przewodnik w jednym - dla Niego to chleb powszedni ;)
Teraz zauważyłam :oops: Kazik szkoda , że nie mogłeś być z nami - przynajmniej Twój duch był :)
aniołek Tobie tysz dziekuję :lol: :lol: :lol: :zoboc:( to żart oczywiście ) :zoboc:
Awatar użytkownika
Manek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 73
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 15:48

Post autor: Manek » 05 września 2012, 16:59

:brawo: :brawo: :brawo:
:shock: Dwie baby (ups... no ok. kobiety) na Gerlachu i tyle szumu.
A przecież przed nimi tłumy tam waliły (o - zrymowało mi się).
No dobra, dobra - szacun :oki:
Podpis:
To je JO :-)
Iwon

:)

Post autor: Iwon » 05 września 2012, 17:26

Aby zaspokoić ciekawość piszących na PW :)
Przewodnik bierze w chwili obecnej 3-4 osoby . Słyszałam rozmowę , gdzie od 4 osób brał 300,00 zł od osoby .
My byłyśmy we dwie . Przyjechał po nas do Nowego Targu , ubezpieczył i odwiózł po wykonaniu zadania .
Wszystko kosztowało nas 1.050,- zł na dwie osoby .
Nie palę , nie piję , nie kradnę ( za swoje byłam ;)) więc mogę sobie na coś takiego pozwolić - uważam , że warto .
I na pewno trzeba iść z ludźmi , których doświadczenie i kondycje się zna , żeby nie było niespodzianek .
Na "szlaku" ( nie oznaczony ) jest wiele mylnych "ścieżek" i można się nieźle zakręcić .
To są moje odczucia ... ale inne mogą mieć tłumy , które tam były ;)
Manek Tobie też dziękujemy :> :zoboc: :P
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 05 września 2012, 17:28

vatteri pisze:Iwon, kiedyś pisałaś, że chciałabyś mieć mój pesel. Wg mnie nie jest on Tobie do niczego potrzebny
dokładnie mam takie samo zdanie, Iwon jest jak kozica górska , parła do przodu jak czołg gdyby nie ta lina to tylko patrzeć jakby Jaśka wyprzedzała :lol: , ja chwilami wymiękałam Ona ani razu.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Iwon

Post autor: Iwon » 05 września 2012, 17:36

goska pisze:chwilami wymiękałam Ona ani razu.
też tak bedziesz mieć w moim wieku :lol: :lol: :lol:
A tak poważnie Gosiu to trochę więcej wiary w siebie - było całkiem dobrze - sam Jasiek Ci to powiedział :)
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 05 września 2012, 17:37

Iwon pisze:to topr-owiec i przewodnik w jednym
taki by sie na męża przydał :> :twisted: , wiele górskich problemów rozwiązanych prawie za free :8p: :D
ODPOWIEDZ