sobota 7 czerwca 2012 Starorobociański Wierch Tatry Zachodnie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

sobota 7 czerwca 2012 Starorobociański Wierch Tatry Zachodni

Post autor: Katarynka » 08 czerwca 2012, 22:49

Mecz się skończył, można napisać relację ;) kurcze, sama nie wiedziałam, że tak mnie wciągnie ;)

Ekipa czwartkowej wyprawy na Starorobociański Wierch 2176 m n.p.m.:
Ativoy, GosiaB, Katarynka, Królik, Misiek83, Panda

Spotkani na trasie: Iwon, Tatromaniak, Ela, Andrzej, Dobromił z ekipą (było bardzo miło poznać) :D
Niespotkani na trasie: Vision :(
Trasa: Kiry – schronisko na Hali Ornak – Przełęcz Iwaniacka – Ornak – Siwa Przełęcz – Raczkowa Przełęcz – Starorobociański Wierch – Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch – Siwa Polana
Łącznie coś ok. 30km, suma podejść coś ponad 1500 m

Rano pojechaliśmy z Pandą na Siwą Polanę, gdzie oczekiwaliśmy na drugą część ekipy, która zabrała nas na spotkanie w Kirach. Tam czekali już Ativoy i Misiek83. Nasz samochód został na Siwej Polanie, żebyśmy mogli zejść do Dol. Chochołowskiej i bez problemów zawieźć kierowców po samochody do Kir, nie licząc na busy, bo nie wiadomo kiedy dokładnie zejdziemy z gór ;) Licznik szlaków wyliczył mnóstwo km, a przecież my nie szybkobiegacze, więc miał być czas i na popasy i na fotki, bo widoki na trasie cudne. Więc szliśmy tak sobie, śmiejąc się do łez z dowcipów Pandy i Królika zatrzymując się na popasy, na bitwę na śnieżki na napotkanych płatach śniegu i focąc widoki i siebie nawzajem.

Było super, na Starorobociańskim Wierchu zjedliśmy truskawki (były pyszne Króliku) i schodząc przez Kończysty Wierch, potem żmudnym, stromym zejściem z Trzydniowiańskiego Wierchu, kontaktowaliśmy się z ekipą Tatromaniaka i Iwon, żeby spotkać się na chwilkę na Polanie Huciska. Potem wsiedliśmy na rowery i … szkoda, że nie mamy zdjęć, ale to była jazda pt. "Kto pierwszy na Siwej Polanie", pan Brzeszczykiewicz, na którego nazwisko wypożyczyliśmy rowery, muchy w nosie ... szkoda gadać :hura:
Dzięki wszystkim za wspaniały dzień :>

Fotki:
Moje
https://picasaweb.google.com/1031643500 ... t3FgpfbzwE
Pandy
https://picasaweb.google.com/1031643500 ... _LLZpo63Vg
ativoy
https://picasaweb.google.com/1033666458 ... YGa-_Km2gE
Misiek83
https://picasaweb.google.com/1055018113 ... xceanpnTNw
GosiaB
https://picasaweb.google.com/1029287325 ... 6297022882
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2012, 10:47 przez Katarynka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 08 czerwca 2012, 23:02

Katarynka pisze:Łącznie coś ok. 30km
:brawo: :brawo: :brawo: i jeszcze jedne dla Królika :brawo: że tam wylazł :)
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Vision

Post autor: Vision » 08 czerwca 2012, 23:02

Gdybym nie tak dawno tam nie był, to bym się z Wami wybrał pewnie, ale tak mi głupio póki co trasy dublować, tym bardziej, że są jeszcze takie których nie przeszedłem, między innymi ta co ją wczoraj przeszedłem ;)

Szkoda tylko że nie udało nam się spotkać... ale pewnie będzie jeszcze nie jedna okazja :spoko:
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 08 czerwca 2012, 23:13

30 km. :shock: Same hardkory po Tatrach łażą.
Vision

Post autor: Vision » 08 czerwca 2012, 23:18

zbig9 pisze:30 km. :shock: Same hardkory po Tatrach łażą.
E tam, GS-y dopiero się rozgrzewają przed wakacjami :twisted:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 czerwca 2012, 11:41

gaza pisze:jeszcze jedne dla Królika :brawo: że tam wylazł
gaza o dzięki wielki gaza  :3: :3: :3:
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 09 czerwca 2012, 16:55

Ale super ,niestety nie mogła się wybrać w ten weekend strasznie żałowałam. Fotki świetne :brawo:
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Anonymous

dołączam piątą stronę podziękowań dla Katarynki:)

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2012, 21:03

:j: jako że królik obiecał 4strony, to ja dołączam się piątą :jupi: :jupi: do podziękowań za tak piękną trasę w wesołym towarzystwie-Kasi i reszcie starorobociańskiej ekipy w ten piękny bożocielny czwartek:) a dodam że niejaki Zając :zoboc: vel orgazmowa truskawka :8p: dokicał na te nieco ponad 2tys. :aniolek: jako trzeci..
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 09 czerwca 2012, 21:03

Miło było spotkać tyle GS na szlakach Tatr Zachodnich w ostatnim dniu pogody w Tatrach :jupi:
Dziś już kompletne od 13 załamanie pogody i kto nie uciekł przed tą godziną mogło się skończyć tak jak na Orlej Perci niestety :cry:
Dlatego udało nam się zaliczyć dziś bezpiecznie przed deszczem tylko Sarnią Skałę z dwoma dolinami!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2012, 22:26

Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 09 czerwca 2012, 22:38

Królik pisze:gaza o dzięki wielki gaza 
ativoy pisze:niejaki Zając vel orgazmowa truskawka
Gaza nie wzbudza u kobiet takiego podniecenia - królik jednak oddycha pełną piersią. :D
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 09 czerwca 2012, 22:58

Panda pisze:Gaza nie wzbudza u kobiet takiego podniecenia - królik jednak oddycha pełną piersią. :D
coś takiego mógł napisać tylko mężczyzna :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2012, 8:08

ativoy pisze:i moja maleńka galeria
No cóż, pierwszy raz widzę taką galerię z wyjazdu...


A tak w ogóle, godziny brakło, żebyśmy sie na Kończystym spotkali......
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2012, 9:52

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 10 czerwca 2012, 11:20

Jowita, bardzo ciekawa galeria :D bardzo oryginalna :oki:
sokół pisze:A tak w ogóle, godziny brakło, żebyśmy sie na Kończystym spotkali......

następnym razem może się uda :)
ODPOWIEDZ