Chochołowska->Grześ->Rakoń->Wołowiec->Chochołows

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Chochołowska->Grześ->Rakoń->Wołowiec->Chochołows

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 19:53

Witam
We wrześniu odbyłem wycieczkę, zgodną z opisem na tym portalu. Dzięki za pomoc w zaplanowaniu trasy wycieczki: http://www.gory-szlaki.pl/wolowiec.htm.

Rezultaty chciałbym przedstawić w postaci linka (ze względu na dużą objętość ) do fotek z wyprawy, http://jurekjurek.republika.pl/2007choc ... index.html.

Pozdrawiam i zapraszam na piękny szlak. Prezentację można oglądać w postaci pokazu slajdów, na full screenie, wybierając prawym klawiszem taką opcję. Polecam oglądanie na full screenie.

Dodam jeszcze, że trasę z Polany Siwej do punktu nr3 (tam i z powrotem) odbyłem rowerem, ze względu na to, że dni jesienią są coraz krótsze (szkoda czasu na dojście, nieciekawym lasem).
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2007, 20:06

jurekbd fantastyczne zdjęcia :brawo: :brawo: :brawo:
czy zdradzisz tajemnicę jakiego programu używasz do tworzenia panoram :?:
są rewelacyjne :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 20:26

Królik pisze:jurekbd fantastyczne zdjęcia :brawo: :brawo: :brawo:
czy zdradzisz tajemnicę jakiego programu używasz do tworzenia panoram :?:
są rewelacyjne :spoko:
Dzięki. Żadna Tajemnica :) Darmowy- Hugin http://hugin.sourceforge.net/+ plugin "autopano.exe" + "PTStitcher.exe". Wzorowany jest na nie darmowym PTGui (też rewelacyjny ale kosztuje trochę kasy). Składam w formacie Photoshopa z maskami. Potem łatwo jest poprawić w Gimpie też darmowy. Można też składać do jpga i wystemplować różnice w przejściach pomiędzy fotkami.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 października 2007, 21:32

też tam byłem i też we wrześniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2007, 0:09

A ja 26 08 :hura:
Tylko zdjęć nie umiem pomniejszać :( :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 7:29

Ah ta widoczność. Tylko pozazdrościć!!! Mnichy Chochołowskie przepiękne :jupi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2007, 23:30

No powiem że pełen profesionalizm. Zdjęcia że nie jedna porządna gazeta mogła by pozazdrościć.Ps. Najlepsze wypady w góry są właśnie we wrześniu, gdyż mało jest turystów a powietrze jest ostrzejsze co powoduje że jest taka przejżystość powietrza. :D ;))
Look

Post autor: Look » 18 października 2007, 12:38

jurekbd swietne zdjecia! mozna wiedziec jakiego sprzetu uzywasz?:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 października 2007, 21:17

Look pisze:jurekbd swietne zdjecia! mozna wiedziec jakiego sprzetu uzywasz?:)
Dzięki :) . Nikon D40 z "kitowym" obiektywem 18-55.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 października 2007, 21:34

Aaa zapomniałem jeszcze dodać, że w górach używam często filtra polaryzacyjnego. Zresztą jest on niezastąpiony w fotografii krajobrazowej, tak samo jak szara połówka.
ODPOWIEDZ