Piękny lipiec 2006r. Świnica

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Piękny lipiec 2006r. Świnica

Post autor: Anonymous » 02 października 2007, 10:24

Hej witam wszystkim fanatyków gór.Będzie to moja pierwsz galeria z kilkoma zdjęciami, więc proszę o wyrozumiałość i ewentualne uwagi na temat zdjęć i własnych spostrzeżeń. W miarę możliwości będę wstawiał następne galerie, począwszy od lat młodzieńczych (zdjęcia czarno-białe) - czasy harcerstwa, wojska wspinaczki, itd.Pozdrawiam i życzę miłego oglądania. Ps. Nie wiem jeszcze jak wstawiać opisy zdjęć, ale na razie zdjęcia pozostawię bez komentarzy.Jest to wejście od Kuźnic w dn.10 lipca 2006r. przez Czarny Staw, Przełęcz Zawrat, Świnica, Kasprowy, czerwone Wierchy, Giewont i zejście do Kuźnic. Był to spokojny marsz, początek o godzinie 8:00 z wieloma odpoczynkami ze względu na piękną pogodę oraz widoki i zakończony o 20:00 w Kuźnicach. Żal tylko bo ok.30 zdjęć utraciłem z powodu uszkodzenia karty pamięci m.in. Czerwonych Wierchów :zly: i Giewontu.Na razie tyle.Pozdro.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 października 2007, 12:01

Przepiękne zdjęcia :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 października 2007, 19:58

To w lipcu było aż tyle śniegu??? :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 października 2007, 21:40

Fajne fotki, zupełnie jak nasze :D W wolnej chwili wrzuce - z maja tego roku

Belissima w maju tego roku było jeszcze wiecej, Czarny Staw Gąsienicowy byl cały zamarzniety :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 października 2007, 23:25

Dzięki za info na temat galerii.Nastepnym razem postaram się robić bez problemów. A co do śniegu w lipcu 2006r. to pamiętajmy że wtedy była ta słynna zima, która trwała aż do kwietnia a śnieg w Tatrach był cały rok od strony północnej, mimo tego że lato było bardzo upalne. Jeśli chodzi o ten rok to śniegu jest jeszcze więcej, pomimo tego iz pogoda była różna. Przypuszczalnie w dn. 12-14 tego miesiąca wybiorę sie z grupa znajomych w Tatry ( chcą iść na Orlą Perć), jednakże wszystko jest zależne od pogody (ponieważ dwa lata temu białej gorączki dostałem gdy dziewczyna przed nami szła w sandałkach i w pewnym miejscu stanęła w okolicy Mł. Kozich Wierchów, strach w oczach i nie pójdzie dalej). Brak szacunku dla gór. Jest druga jeszcze opcja od Rabki przez Gorce w stronę Krynicy Górskiej itd, zahaczając przez mój Beskid Wyspowy i Łopień, ale wszystko jest jeszcze w planach, bo nie znam dokładnych możliwości wszystkich osób, co jest też ważne na szlaku jako wspólna odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ