1 grudnia 2011 - Po robocie - Beskid Mały

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

1 grudnia 2011 - Po robocie - Beskid Mały

Post autor: Anonymous » 01 grudnia 2011, 19:46

Ja jednak jakiś nienormalny jestem. Po nocce w robocie, zamiast iść spać, pakuję plecak i zapierniczam do Rzyk Praciaków. W górę wyciągiem. W połowie stoku wstaje słońce.

Obrazek

Robi się cieplej i jakby bardziej kolorowo.

Obrazek

Kawałek po czerwonym MSB i skręcam w stronę Chatki pod Potrójną. W lesie brakuje jedynie Marion.

Obrazek

Szybka wizyta u Olka na chacie, piwko i ruszam w stronę szczytu. Nocny mróz walczy z grzejącym dość mocno słońcem strojąc trawy w misterne koronki.

Obrazek

Podchodząc pod szczyt wiem, że będzie nieźle. Nieźle??? Jest masakra i rzeź niewiniątek. Królowa, Pilsko, Tatry. Który to już raz w tym roku???

Obrazek

Obrazek

Szybka sesja foto i pędzę dalej. W stronę Jawornicy. Po 30 minutach mijam krzyż i zaczynam zejście do Targanic. Wypad kończę przy targanickim kościele punktualnie w południe. A za dwie godziny znów na nockę. Ja jednak nienormalny jestem :lol:

Komplet fotek po kliku w obrazek:

Obrazek
Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Post autor: olo23333 » 01 grudnia 2011, 20:07

No Darku - fotki miazga :) oj trafiło Ci się :)
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2226
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 01 grudnia 2011, 20:09

kurcze , fajnie tak mieszkac ze na pare godzin sobie wyskakujesz w takie piekne miejsca! Bez uzerania sie z koleja, autobusami czy siedzenia za kierownica... pozazdroscic lokalizacji! udala ci sie wycieczka!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 01 grudnia 2011, 20:33

Widzę, że Beskid Mały robi się modny. Wiosną tam się udajemy :) , przynajmniej na tydzień.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 grudnia 2011, 20:35

Świetnie Darku... znowu udowadniasz jak to fajnie mieszkać w Beskidzie (nie do końca) Małym
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 grudnia 2011, 20:43

PiotrekP pisze:Widzę, że Beskid Mały robi się modny. Wiosną tam się udajemy
Piotrku, moim skromnym zdaniem BM jest mocno niedoceniany i traktowany tak trochę po macoszemu przez turystów. W końcu niedaleko od BM-u jest Żywiecki, Śląski... A prawda jest taka, że to przepiękne pasemko i co najważniejsze jeszcze nie zadeptane. Ja dziś nie spotkałem nikogo na szlaku, a w samej Chatce pod Potrójną po raz pierwszy w życiu byłem jedynym gościem :)

opek pisze:znowu udowadniasz jak to fajnie mieszkać w Beskidzie (nie do końca) Małym
Czyżbyś opek mówił o pewnych Walentynkach??? :twisted:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 01 grudnia 2011, 21:00

darkheush też tak uważam. Mino, że mieszkałem w Bielski jakieś trzy lata to zawsze wędrowaliśmy po Beskidzie Śląskim. Jakieś dwa lata temu byliśmy na Czupelu od Łodygowic, ale pogoda była okropna i cały czas padało.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 02 grudnia 2011, 8:33

darkheush pisze:Ja jednak jakiś nienormalny jestem
I trwaj w tym dalej. :spoko:
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 grudnia 2011, 23:32

opek pisze:znowu udowadniasz jak to fajnie mieszkać w Beskidzie (nie do końca) Małym
Czyżbyś opek mówił o pewnych Walentynkach??? :twisted:[/quote]

Zbiłeś mnie z tropu... nie wiem co napisać... (szukam w pamięci, ale nie znajduję) :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 grudnia 2011, 6:50

opek pisze:Zbiłeś mnie z tropu... nie wiem co napisać... (szukam w pamięci, ale nie znajduję)
No tak, Ciebie wtedy nie było z nami. Mówię o pamiętnym zlocie BESKIDoczubów u Staszka na Gibasach w Walentynki 2009 szerzej znanym jako "Noc zaginionych" :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 grudnia 2011, 7:33

darkheush pisze:Mówię o pamiętnym zlocie BESKIDoczubów u Staszka na Gibasach w Walentynki 2009 szerzej znanym jako "Noc zaginionych" :)
AAA tak... znam to tylko z opowieści :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 05 grudnia 2011, 19:16

darkheush pisze:Mówię o pamiętnym zlocie BESKIDoczubów u Staszka na Gibasach w Walentynki 2009 szerzej znanym jako "Noc zaginionych" :)
albo "Noc czekających na zaginionych przy czeskim winie z kartonu" :P
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Pete

Post autor: Pete » 06 grudnia 2011, 17:35

Gdyby nie ta szata graficzna, to bym pomyślał, że jestem na beskidzkim forum... :D
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 06 grudnia 2011, 23:25

o, nawet Pete się znalazł :) Zajrzałam przy okazji do Twojej galerii, mógłbyś wziąć przykład z Kolegów i wstawić nam tu od czasu do czasu jakąś fajną gorczańską relację z mało znanych szlaków ;) Ja nie mam czasu czytać wszystkich forów - wystarczy, że od jednego jestem uzależniona :P
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 grudnia 2011, 16:25

malgosiadg pisze:Ja nie mam czasu czytać wszystkich forów - wystarczy, że od jednego jestem uzależniona :P
Fora trzeba odwiedzać, bo potem na niektórych wstyd się pokazać :)
ODPOWIEDZ