Szczebel - 30 maj 2011

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Szczebel - 30 maj 2011

Post autor: Anonymous » 29 września 2011, 10:07

Nie mogąc wybrać się w sobotę na zlot na Gibasach musiałem sobie to jakoś odbić. A że nie było dużo czasu i pogoda nie ciekawa padło po raz kolejny na Szczebel. Jednak na czarnym szlaku zdarłem już nie jedne podeszwy więc wybrałem drogę na szczyt bez żadnego szlaku, poprzez chaszcze i las. Rano pogoda jakby miało cały dzień lać, mokro i zimno. Jednak im godzin przybywało tym robiło się cieplej i słoneczko zaczęło się pokazywać. W drodze na szczyt nie spotkałem żywego ducha, oprócz złodziei drzewa i dwóch jeleni. Po wejściu na czarny szlak od razu wpadłem na dwóch turystów, dwa krossy i quada. Na szczycie pogoda wspaniała, tak że postanawiam zrobić dłuższy popas. Po godzinie idę czarnym szlakiem w stronę Lubogoszczy, na skałki. Szperanie, przeszukiwanie i robienie zdjęć trwa około godziny i ruszam z powrotem na szczyt i znowu popas. Po chwili dochodzi małżeństwo z dwójką dzieci. "To jest Szczebel" mówi tata, "Tutaj możesz sobie stanąć to ci zrobię zdjęcie". A synek "To tylko po to tu przychodziliśmy?!" :) Na chwilę zatrzymuje się na nowo "wybudowanym" miejscu skąd startują paralotnie i sesja zdjęciowa. Po drodze do domu na Małym Szczeblu spotykam znajomego wypychającego rower na szczyt. Chwilka rozmowy i dalej w drogę. Po telefonie od Mirka, czekam na niego niedaleko kładki na Rabie i wspólnie spożywamy po Kasztelanie. Słońce grzeje tak, że nie da się wytrzymać, więc się zbieramy i do domu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Reszta zdjęć w nowej galerii TUTAJ
ODPOWIEDZ