Rysianka i Lipowska

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Rysianka i Lipowska

Post autor: Anonymous » 02 września 2007, 14:45

Przedostanie fotki zawierające kilka obrazów z Rysianki i Lipowskiej :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 września 2007, 15:26

aaale widoki, no ale te kiełbaski na końcu to ju przegięcie mirkow !!!
Siedze w pracy i to jeszcze godzine buu :( Ja chce jeśc! :P

Swoja drogą ładnie to schronisko na Rysiance wyglada, była też krowa milka jak na Stożku ? :D
Pogody to tylko pozazdroscic :)

Po takiej porcji fotek to juz na pewno kombinuje wolne na 15 wrzesnia ! :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 września 2007, 15:40

Krowy niestety nie ma ale oba schroniska są bardzo fajne.Zarówno Rysianka jak i to na Lipowskiej mają swój klimat :D Z pogodą to różnie bywało.Deszcze były przeważnie w nocy więc udało nam się nie zmoknąć :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 03 września 2007, 7:27

Super fotki, też tam byłem w tym roku i miło sobie było powspominać.


P.S. Tak od siebie proponowąłbym Ci Mirkow wyłączyć datownik na zdjęciach bo rozprasza uwage oglądajacego i czasem można sobie zepsuć bardzo fajny widoczek. Zdjęcia będą bardziej profesjonalne a informacje o dacie i godzinie i nie tylko zawsze można wyciągnąć w większości przęglądarek z EXIF. Ale to nie jest forum fotograficzne więc to nie jest uwaga tylko rada ;)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2007, 8:54

Mosorczyk pisze:Jak dla mnie to przeszedłeś kawał dobrej ziemi Beskidu Żywieckiego. Też byłem na tych terenach tylko z pogodą miałem nieco gorzej. Twoje zdjęcia zachęciły mnie do powrotu na Lipowską i Rysiankę.
Jeżeli chodzi o pogodę to udało mi się nie zmoknąć :D Deszcz jak już padał to w nocy :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2007, 8:55

Grzegorz pisze:Super fotki, też tam byłem w tym roku i miło sobie było powspominać.


P.S. Tak od siebie proponowąłbym Ci Mirkow wyłączyć datownik na zdjęciach bo rozprasza uwage oglądajacego i czasem można sobie zepsuć bardzo fajny widoczek. Zdjęcia będą bardziej profesjonalne a informacje o dacie i godzinie i nie tylko zawsze można wyciągnąć w większości przęglądarek z EXIF. Ale to nie jest forum fotograficzne więc to nie jest uwaga tylko rada ;)
Dzięki,dobrych rad nigdy za wiele :wink: :wink: :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2007, 5:54

Na Rysiance miałeś piękną pogodę a dalej się chyba lekko zepsułe nie? :) Gratuluję wspaniałej wyprawy.

PS. Ale mi smaka narobiłeś tą kiełbaską :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2007, 8:48

Mosorczyk pisze:A jak stoją z noclegami na Rysiance? Ostatnio kosztowały 23zł. Masz może nowy cennik?
Ja spałem na Lipowskiej i za spanko w trójce płaciłem 28zł
ODPOWIEDZ