Wielka Racza

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Wielka Racza

Post autor: Anonymous » 01 września 2007, 14:20

Przedstawiam pierwszą serię zdjęć z mojego pobytu w Beskidzie Żywieckim :D Na początek kilka fotek z Wielkiej Raczy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 września 2007, 14:51

Patrycja pisze:Piękne widoki :*
Na trzecim zdjęciu od góry widać jak gdzieś tam daleko deszcz się panoszy.
Tak ściana wody :)
Dokładnie,to była ściana wody.Po kilku minutach dotarła do nas,na szczęście byliśmy już w schronisku :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2007, 23:22

mam pytanko,wybieram sie na wielka racze o d zwardonia,czy ktos moze mi powiedziec cos o tym szloku i jakie tam jest podejscie,chciałbym tam za nocowac w schronisku a potem zejsc do oscadnicy po słowackiej stronie,chciałbym wiedziec jak długo sie wchodzi na racze od zwardonia,pozdrawiam serdecznie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 września 2007, 9:46

kips pisze:mam pytanko,wybieram sie na wielka racze o d zwardonia,czy ktos moze mi powiedziec cos o tym szloku i jakie tam jest podejscie,chciałbym tam za nocowac w schronisku a potem zejsc do oscadnicy po słowackiej stronie,chciałbym wiedziec jak długo sie wchodzi na racze od zwardonia,pozdrawiam serdecznie...
Szlak czerwony ze Zwardonia jest bardzo zróżnicowany jeżeli chodzi o podejścia,czas przejścia to ok.5godz.Pozdrawiam i życzę powodzenia :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2007, 5:55

Wielka Racza to miejsce gdzie idea turysyczna jeszcze nie zamarła. Tam panuje wspaniały klimat którego całe Beskidy mogą mu jedynie pozazdrościć. Wspaniałe fotki! I jak widzę jest tam równie pięknie co kiedyś :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2007, 8:44

Belissima pisze:Wielka Racza to miejsce gdzie idea turysyczna jeszcze nie zamarła. Tam panuje wspaniały klimat którego całe Beskidy mogą mu jedynie pozazdrościć. Wspaniałe fotki! I jak widzę jest tam równie pięknie co kiedyś :)
Jest tam faktycznie spokojnie ale tylko w tygodniu.Ja miałem nieszczęście być tam podczas weekendu i żałuję trochę.Tłumy turystów zarówno tych prawdziwych jak i klapków.Nawet jedni państwo wjechali sobie samochodem terenowym :shock: :shock: :shock: .Ceny od mojego ostatniego pobytu też się zmieniły i nie radzę nikomu kupować czegokolwiek w tym schronisku.Mam wrażenie że ktoś chce bardzo szybko się wzbogacić na tym schronisku,ale to już odrębny temat.Jedyne co tam się nie zmienia to przepiękne widoki,jedne z najładniejszych w Beskidach i dla tego zawsze będę tam wracał :D :D :D
ODPOWIEDZ