20 do 25 czerwca - Wspaniały Sudecki tydzień:)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 29 czerwca 2011, 19:04

PiotrekP pisze::brawo: Dla całej ekipy. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócicie i będzie można razem pospacerować :) . Wielce Wam zazdroszę tak fajnej wycieczki.
Ja osobiście dużo sobie przypomniałem, bo w niektórych miejscach byłem ostatnio pod koniec lat 60 a szczególnie utkwiły mi czaszki w kaplicy w Czermnej, których było o wiele więcej.
Taka sentymentalna podróż do lat młodzieńczych
:D
Warto jednak tam jeszcze kiedyś powrócić
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 29 czerwca 2011, 19:36

Ta kaplica,chyba na zawsze,pozostanie w mojej pamięci bo niewiele brakowało a wylądowałabym wśród tych czaszek w dole pod podłoga-stałam na skraju a cała wycieczka zaczęła się pchać aby zerknąć :shock:
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 29 czerwca 2011, 20:16

W kaplicy czaszek w Czermnej byłem po raz pierwszy w 1967 roku. Przechodziliście przez Ostrą Górę był tam ośrodek wypoczynkowy. Teraz jest wojskowy po 68, ale kiedyś to był ośrodek Dolmelu Wrocław i tam byłem dwa razy na kolonii - to były czasy.
Czasami warto pochodzić i powspominać - " Tu zaszła zmiana ..."
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 29 czerwca 2011, 21:05

Wielce mnie zazdrość bierze oglądając Wasze zdjęcia, miejsca przez Was odwiedzone i zmaszerowane są dla mnie zupełnie nieznane (ale nic jeszcze straconego )
Brawa dla całej ekipy za wytrwałość :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 29 czerwca 2011, 21:16

Super wyprawa :oki: Śnieżka ogromnie mnie kusi już od jakiegoś czasu... Szkoda, że te Sudety są ode mnie tak daleko... czekam na ciąg dalszy :)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Zbychu

Post autor: Zbychu » 29 czerwca 2011, 21:21

Ech ten las pod Chojnikiem - dziekuję za przypomnienie o tym cudownym miejscu :)
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 29 czerwca 2011, 21:21

HalinkaŚ pisze:Wielce mnie zazdrość bierze oglądając Wasze zdjęcia, miejsca przez Was odwiedzone i zmaszerowane są dla mnie zupełnie nieznane (ale nic jeszcze straconego )
Brawa dla całej ekipy za wytrwałość :>
Halinko jedno miejsce noclegowe, którego Otylia nie wykorzystała było wolne do samego końca a i transport do Jastrzębia też był :P
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2011, 22:00 przez tatromaniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 29 czerwca 2011, 21:47

tatromaniak13 pisze:, którym Otylia wzgardziła było wolne do samego końca
Janku,Gosia wie dlaczego zrezygnowałam! Z byle powodu nigdy nie odrzuciłabym zaproszenia na wspólna wyprawę od tak mi lubianych osób!!!!!
Bardzo mi przykro,że z mojego powodu zmarnowało się miejsce.Jeżeli wydaliście na to jakieś fundusze to będę Wam musiała zwrócić.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 29 czerwca 2011, 21:51

Rzeczywiście wspaniały tydzień a najwięcej z tej wspaniałości oddają zdjęcia, jest ich mnóstwo, ale naprawdę warto obejrzeć! :brawo:
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 30 czerwca 2011, 11:07

Mariusz fajna w lekkim wakacyjnym tonie relacja z tego naprawdę ciekawego dnia na nieznanym dla nas zupełnie terenie czeskich Gór Stołowych.
Wspaniałe skalne formacje upodobnione do zwierząt i ludzi a nawet przedmiotów mam w dalszym ciągu przed oczyma :hura:

Został 5 i 6 dzień wędrówki do opisania - kto następny? Decyduje w wyborze piszącego kolejność zgłoszeń :jupi:
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 30 czerwca 2011, 11:10

tatromaniak13 pisze:Został 5 i 6 dzień wędrówki do opisania - kto następny? Decyduje w wyborze piszącego kolejność zgłoszeń
Opiszę jeszcze sobotni Śnieżnik , tylko pamiętaj , ze nie mam osobistych zdjęć
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 30 czerwca 2011, 11:15

Mariusz G. pisze:
tatromaniak13 pisze:Został 5 i 6 dzień wędrówki do opisania - kto następny? Decyduje w wyborze piszącego kolejność zgłoszeń
Opiszę jeszcze sobotni Śnieżnik , tylko pamiętaj , ze nie mam osobistych zdjęć
Ok zdjęcia dołożymy. Przyślij mi tylko na PW sprawozdanie z tego dnia :jupi:
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 30 czerwca 2011, 13:16

tatromaniak13 , Mariusz G. - gratuluję, możecie pisać powieść w odcinkach, znakomicie się czyta. Jeszcze więcej przyjemności dostarcza oglądanie zdjęć. Wielkie :brawo: za całą wyprawę.
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 30 czerwca 2011, 14:05

Han-Ka pisze:tatromaniak13 , Mariusz G. - gratuluję, możecie pisać powieść w odcinkach, znakomicie się czyta. Jeszcze więcej przyjemności dostarcza oglądanie zdjęć. Wielkie :brawo: za całą wyprawę.
Ta odcinkowa powieść jak ją nazywasz Haniu powstaje dzięki niepogodzie w Tatrach :lol:
Siedzę i czekam na pogodę już od niedzieli a tej jak nie ma tak nie ma :cry:
Zapraszam więc za parę minut na 5 odcinek serialu, tym razem po polskich Górach Stołowych.
Oczywiście wszystko będzie okraszone foto relacją z tych terenów :hura:
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 30 czerwca 2011, 15:40

Zbychu pisze:Ech ten las pod Chojnikiem - dziekuję za przypomnienie o tym cudownym miejscu :)
Nas też zachwycił, i las i zamek, i skałki...będzie co wspominać. :)

Mariusz powiedział:
IV-ty dzień - Broumovske Steny /relacja Mariusza /
Posłuchajcie tedy ludeczkowie mili jak to na Broumowskich było :

Było wspaniale,cudownie, bajecznie. Po prostu brak mi słów, żeby wyrazić swój zachwyt, tym wspólnym wędrowaniem :j:
ODPOWIEDZ