23.06-26.06.2011R. TATRY-dwa dni letnie,dwa zimowe-czyli lepiej być nie może:-)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2011, 23:43

gaza dzięki za wspólne wędrowanie. Szkoda, że nie mogłem być z wami na Kozim. Mam nadzieję, że sobie kiedyś odbijemy i w tym składnie jak nie większym gdzieś razem powędrujemy :)
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 29 czerwca 2011, 10:19

Wielkie brawa za realizację założonego planu mimo przeciwności pogodowych. Nie była ona aż tak zła, jak np . w tym tygodniu, gdzie od niedzieli nosa nie można wychylić :cry:
Reasumując, super wyprawa :jupi:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 29 czerwca 2011, 16:17

Grzelu85 pisze:Mam nadzieję, że sobie kiedyś odbijemy i w tym składnie jak nie większym gdzieś razem powędrujemy :)
ja jestem jak najbardziej za :spoko:
tatromaniak13 pisze:Nie była ona aż tak zła, jak np . w tym tygodniu, gdzie od niedzieli nosa nie można wychylić :cry:
jasne że nie,ja jestem bardzo zadowolony :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 29 czerwca 2011, 18:10

Mimo pogodowych przeciwności - :pada: :snieg: - gratulacje dla całej ekipy :brawo:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 29 czerwca 2011, 21:18

Dziękuję wszystkim w imieniu całej ekipy :brawo:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 30 czerwca 2011, 16:50

hello!!
Barbórka i Ewa meldują wykonanie zadania:)
właśnie wróciłyśmy z Zakopanego przez Kraków;)
odpoczynek należał się jak psu buda:))
relacja z naszej części (całotygodniowej) w przyszłym tygodniu jak wrócę z dalszej części urlopu:))

pozdrowienia dla wszystkich, w szczególności dla Chłopaków i Ingi za Kozi Wierch:)) do dziś to wspominamy....:)

b i e
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 30 czerwca 2011, 18:46

Barbórka pisze:relacja z naszej części (całotygodniowej) w przyszłym tygodniu jak wrócę z dalszej części urlopu:))
już się nie mogę doczekać :twisted:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 czerwca 2011, 22:08

Ja też nie mogę się doczekać relacji dziewczyn :)
ODPOWIEDZ