Wycieczka na Baranią Górę

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 13 kwietnia 2007, 14:00

To się mogłeś do tego nie przyznawać :wink: hehehe. Ale fajne masz wyprawy :wink:
Pete

Post autor: Pete » 13 kwietnia 2007, 15:13

Postaram sie jeszcze dodać na forum fotki z innych moich wypraw :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 13 kwietnia 2007, 15:14

No to dawaj. Tylko nie zapomnij opisów :wink: bo lubimy czytać Wasze relacje :wink: Tylko zakładaj nowe tematy dla każdej z wypraw :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 kwietnia 2007, 8:05

ładna wyprawka. Zimą jeszcze nie przeszedłem tylku km. Musiało być ciężko nie??
Pete

Post autor: Pete » 14 kwietnia 2007, 12:20

Jak szliśmy już na samą Baranią to szliśmy po śladach i zeszliśmy omyłkowo ze szlaku, tam było stromo i się parę razy utopiliśmy w śniegu, ale na szczęście dołączyliśmy do końcowego frahmentu niebieskiego z Wisły. Pod Magurką Radziechowską też był mokry śnieg, ale wysuszyliśmy się na Hali... Ogólnie warunki nie były złe.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 14 kwietnia 2007, 18:15

My też się topiliśmy w niebieskim szlaku :D :D :D. Ale było fajnie jak ja glebłam 42 razy :P!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 kwietnia 2007, 18:22

Pete przyczytaj sobie relacje Kropla Beskidu. Zobaczysz jaka ona jest zakręcona :P :P hehehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 kwietnia 2007, 7:57

Coś mi się wydaj że Barania po BG rzecz jasna będzie drugą klubową górą. Tu się wszystko zaczęło :P :P :P :P :P a Twoja relacja mnie az zachęciła do wyjazdu na Baranią!!!! :D
Pete

Post autor: Pete » 15 kwietnia 2007, 9:52

Konicznie od strony Hali Radziechowskiej :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 kwietnia 2007, 10:31

Mi też się pdoba ta Hala więc TYLKO zaczynać od niej :wink:!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 kwietnia 2007, 7:33

ŁAdnie na niej ale było jeszcze lepiej 2 lata temu...
Sara

Post autor: Sara » 17 kwietnia 2007, 7:55

nie byłam na Baraniej ale słyszałam już o tych zniszczeniach.
ODPOWIEDZ