21 - 28.08.2010r - spacerkiem na Triglavik;) c.d. Słowenii

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Doris

21 - 28.08.2010r - spacerkiem na Triglavik;) c.d. Słowenii

Post autor: Doris » 08 września 2010, 1:59

Przedstawiam świetną fotorelację "bulikowej ekipy" na terenie Słowenii: Leskowiczanka, Staszek, Doris :
http://picasaweb.google.pl/doruta69/SOwenia082010r#
dołączamy się: ręka, nogą, mózgiem, Sercem, relacją do: Limonki, Bikmena, TKnp :winko:
Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 08 września 2010, 7:35

Aaaale kazaliście nam długo czeeeekać na zdjątka :zoboc: . Fotorelacja przednia :spoko: , jak miło znowu powrócić wspomnieniami w tamte miejsca .....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2010, 7:37

Kurcze fantastycznie :) Ciężko jest? Pytam bo od jakiegos czasu się ślinię na Triglav ;)
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 08 września 2010, 7:48

I mi też podchodzą zdjęcia , ładnie tam :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Paweld

Post autor: Paweld » 08 września 2010, 9:22

Coś pięknego. Zdjęcia super :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2010, 13:20

Szarlotka pisze:Kurcze fantastycznie :) Ciężko jest? Pytam bo od jakiegos czasu się ślinię na Triglav ;)

to zależy głównie od kondycji i pogody.. my z pogodą trafiliśmy w dziesiątkę ...ale podchodziliśmy od 4 rano a wróciliśmy na 20h.
Przewodniki proponują rozłożenie trasy na dwa dni.
2/3 trasy operuje się w skale- via ferraty :)
jak to określiła Doris czad z masakrą :):):)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2010, 13:26

Paweld pisze:Coś pięknego. Zdjęcia super :spoko:
urzekły nas białe skały, miejscami miałam wrażenie że stąpam po śniegu ...
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 września 2010, 18:26

Serce mi się kraje, jak patrzę na Wasze cudne zdjęcia! Miałam tam być w tym roku, nie wyszło ... żal ...
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 08 września 2010, 18:55

'Bulikowa ekipa"- fajnie się nazwaliście, oglądając zdjęcia aż mnie lekka (nie lekka) zazdrość brała. Przepiękne miejsca, pogoda wymarzona, nie ma jak tak spędzić urlop, :brawo: :brawo: :brawo:
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Doris

Post autor: Doris » 08 września 2010, 19:15

Jola R pisze:Serce mi się kraje, jak patrzę na Wasze cudne zdjęcia! Miałam tam być w tym roku, nie wyszło ... żal ...
nie wyszło rok temu, wyjdzie innym razem, wierz mi Jolu :D, a Serce jedno, więc trza o nie dbać, a nie krajać ;)
~~~~~~~~ to się pomądrowałam :wino1: :D ~~~~~~~~~~~
Doris

Post autor: Doris » 08 września 2010, 20:02

Szarlotka pisze:Kurcze fantastycznie :) Ciężko jest? Pytam bo od jakiegos czasu się ślinię na Triglav ;)


nasza trasa była (jak to sugerują w przewodniku - "Perciami Alp Julijskich" Jacek Płonczyński) najbardziej widokowa - zaczęliśmy od pólnocy z doliny Vrata zejście Drogą przez Próg (Pot cez Prag). Trzeba było uważać na kamienie zrzucane przez licznych turystów (warto mieć kask) momentami było jak na Krupówkach ... chociaż widoki wynagrodzily liczne korki na trasie. Pogoda moim zdaniem odegrała kluczową rolę ... nam świeciło słońce, dzięki temu widoczność była wyśmienita ... widać było gdzie stawiać stopy, znaczy może bardziej było czuć, stabilność :8) Ogólnie trasa nie należała do najłatwiejszych, raczej do trudnych, trzeba przyznać, że dobrze jest ubezpieczona stalowymi tyczkami, linami, kołkami, klamrami, a dobra kondycja bardzo się przydała :8) więc warto skorzystać z uroków Słowenii :spoko: krajobrazy zapierają dech w piersiach ... dosłownie ... :>
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 września 2010, 20:26

Doris pisze:Serce jedno, więc trza o nie dbać, a nie krajać
ja nie krajam, samo się kraje (masochista? :8) )
Doris pisze:wierz mi Jolu
No, dobra, wierzę, wierzę, Mądralo :piwo: :D
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 08 września 2010, 23:22

cudne zdjęcia, zwłaszcza te inwersje...
zazdroszczę (jak widać- nie ja jedna :))
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 września 2010, 9:23

HalinkaŚ pisze:'Bulikowa ekipa"- fajnie się nazwaliście, oglądając zdjęcia aż mnie lekka (nie lekka) zazdrość brała. Przepiękne miejsca, pogoda wymarzona, nie ma jak tak spędzić urlop, :brawo: :brawo: :brawo:

aaa bulikowa ekipa to od samochodu- bulika take nadano mu imię, a my tylko wkupiłyśmy się w jego łaski :):):) to najfantastyczniejszy sposób podróżowania, polecam :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 września 2010, 10:14

Super foteczki ,piękne miejsce nic dodać ,nic ująć
ODPOWIEDZ