Mój pierwszy raz - Babia Góra

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Mój pierwszy raz - Babia Góra

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 7:46

To było moje pierwsze bliskie spotkanie z Babią Górą :)
Na przełęcz Krowiarki dojechaliśmy o 11.00, rozpakowaliśmy się i ruszyliśmy zdobyć 5 szczyt z KGP :) Wejście powinno trwać 2h 30' a nam zajęło 1h 45' nie pędząc bo jak widać robiłem zdjęcia i mieliśmy czas na odpoczynek. Pierwsze 300m tak jak mówił mosorczyk jest męczące ale po wyjściu na Sokolicy z lasu zaczyna się łatwe i piękne podejście do kolejnych szczytów przed BG. Pogoda była dobra ok 20st. Przed BG zaczęło się robić ciemno i groźno co widać ;) Na szczęście nie padało a jedynie mocno zaczęło wiać. Posiedzieliśmy troszkę na szczycie i zeszliśmy do przełączy Brona a z niej do Markowych Szczawin. Zaraz za Broną znów wyszło słonko i zrobiło się cieplutko. Przy schronisku posililiśmy się i niebieskim szlakiem udaliśmy się do przełączy Krowiarki. Po drodze mijaliśmy wiele strumyków i Mokry Stawek. Całość przeszliśmy w około 4h. Miało to być tylko wejście i zejście na BG czerwonym szlakiem a wyszło troszkę więcej ;) czego nie żałujemy.
Ani ten opis ani zdjęcia nie oddają tego co tam zobaczymy!
Każdy powinien choć raz wejść na tę wspaniałą górę.
Aha i dodam że to nie koniec dnia :) Co dalej zaraz opiszę ....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2007, 8:14 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 7:53

I jak było??? Napisz relację wstaw zdjęcia. :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 8:15

gotowe ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 9:56

cóż ja powiem jak to babia - cudowna.
Gozer czy mi sie zdaje, czy te chmurki to lekko burzowe;)????
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 17:35

Gozer super fotiki!!!! Wyglądają tak samo jak te z trzeciego klubowego zjadu :). Super!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 18:36

Burzowe czy nie burzowe, wyglądały groźnie i zmieniły klimat na straszny :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 19:02

gozer nareszcie odezwałeś się na forum i nie jesteś biernym użytkownikiem. Gratuluję wspaniałego pierwszego zdobycia BG i też powiem tak jak Mosorczyk że jeszcze nie jeden raz tam wrócisz :D
Gaclan

Post autor: Gaclan » 04 lipca 2007, 19:09

Musze Ci gozer pogratulować genialnej wyprawy. Ja Babią Górę zdobywalem tylko raz, ale w pełni zgadzam się z tym, że to miejsce ma w sobie jakąś magię i jesli będe mial tylko okazję wybiorę się na nią po raz kolejny.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 22:20

Szkoda że do BG mam prawie 300km co uniemożliwia częste wypady :(
Pete

Post autor: Pete » 04 lipca 2007, 22:27

gozer pisze:Szkoda że do BG mam prawie 300km co uniemożliwia częste wypady :(
Ale zawsze możesz się pocieszyć G.Świętokrzyskimi :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 5:51

gaclan pisze:Musze Ci gozer pogratulować genialnej wyprawy. Ja Babią Górę zdobywalem tylko raz, ale w pełni zgadzam się z tym, że to miejsce ma w sobie jakąś magię i jesli będe mial tylko okazję wybiorę się na nią po raz kolejny.
oj magie to swoją ma ta góra. Jak Mosorczyk powiedział, ta góra jest wyjątkowa. Nie martw siię gozer tęsknota za Babią Górą szybko Cię ściągnie tu poraz drugi :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 6:01

Nareszcie gozer zawitałeś na tej świętej ziemi!!! :D Gratuluję udanego wypadu i przyjeżdżaj tu drugi raz!!! :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 22:36

Dzięki !!! A w górach świętokrzyskich staram się być co kilka tygodni :) Ostatnio byłem tydzień temu i zdobyłem po raz kolejny Łysicę :) Mam fotki z tej wyprawy....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2007, 5:54

Ten Mokry Stawek jest piękny. Ja tylko słyszałam o stawach na BG ale nigdy ich nie widziałam. Dzięki za jego fotkę :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2007, 6:24

Tak uwielbiam wodę :) a zwłaszcza wodospady. Muszę koniecznie odszukać kolejne stawy. Problemem może być tylko to że nie są przy szlakach :(
ODPOWIEDZ