Zachód słońca na Małej Babiej Górze

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 22 czerwca 2007, 19:17

To prawda. Sam się zgłosiłem na ochotnika i bez przymusu... :) Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale podejrzewam, że Asia tez będzie chciała z nami iść.
Pete

Post autor: Pete » 22 czerwca 2007, 22:42

Mosorczyk - spadłeś mi z nieba - wielkie dzięki, że pokazałeś nam gdzie ta jaskinia jest umieszczona, bo jak jutro będzie pogoda to planuję spać na szczycie BG albo w jej okolicach i szukałem jakiegoś fajnego miejsca. Postaram się ją znaleźć :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2007, 8:10

Pete pisze: Mosorczyk - spadłeś mi z nieba - wielkie dzięki, że pokazałeś nam gdzie ta jaskinia jest umieszczona, bo jak jutro będzie pogoda to planuję spać na szczycie BG albo w jej okolicach i szukałem jakiegoś fajnego miejsca. Postaram się ją znaleźć :)
Wszyscy teraz jakoś tak na BG nam sięporozjeżdżali - może i ja się wybiorę? Wypadałaby, ale w jaskini to ja nie pośpię bo nie mam tyle odwagi.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 23 czerwca 2007, 10:58

Belissima pisze:Wszyscy teraz jakoś tak na BG nam sięporozjeżdżali - może i ja się wybiorę? Wypadałaby, ale w jaskini to ja nie pośpię bo nie mam tyle odwagi.
Zapraszamy Cię Belissima!!! Nic się nie bój, przy nas Ci włos z głowy nie spadnie. Poza tym jak ktoś się boi spać w grocie niedźwiadka to zawsze można przenocować w "hotelu pod chmurką" :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2007, 11:23

Wy jesteście prawdziwymi góralami, ja niestety zwykłym mieszczuchem którego tudno nauczyć takiego czegoś w górach :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2007, 22:05

Ja nawet nie wiedziałem, że tam jest jaskinia. To tam chcecie spać? Będziecie mieli przepiękne widoki i klimat tego klubowego zjazdu. Już Wam zazdroszczę.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 czerwca 2007, 8:16

Meritimoz pisze:Ja nawet nie wiedziałem, że tam jest jaskinia. To tam chcecie spać? Będziecie mieli przepiękne widoki i klimat tego klubowego zjazdu. Już Wam zazdroszczę.
Czytałam już Wasz plan i jest naprawdę świetny. PRzyznam że na Małej Babiej Górze w nocy to jeszcze nie byłam ale to jeszcze musi poczekać bo od jutra już mnie z Wami nie ma... :cry:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2007, 7:47

Noel mimo że miałeś problemy z foceniem to nic. Najważniejsze że byłeś na BG i zobaczyłeś że czerwiec na BG jest najpiękniejszy :)

PS. Ładne widoki z tej jaskini!!!
Sara

Post autor: Sara » 28 czerwca 2007, 6:12

Noel postarałeś się i to bardzo!!! LEdwo do nas dołączyłeś i już dałeś piękną relację. Gratulacje!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2007, 7:40

Meritimoz żeby to jedna inne trzeba poszukać połazić a jestem pewien że w sumie znajdziemy schronów dla .... całego Klubu!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2007, 9:38

Takich miejsc jest dużo więcej. Np. Deszczochron przy Diablim Stole, nie wiem jak ją nazwać ale po północnej stronie BG jest tuż pod szczytem taka duża skała pod którą śmiało można się wyspać i na dodatek wiatr nie zawiewa.
Sara

Post autor: Sara » 29 czerwca 2007, 6:07

Noel a gdzie zrobiłeś to pierwsze zdjęcie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 czerwca 2007, 11:28

Sara : z Zawoji Pliczne na niebieskim szlaku ( który później łączy się z czarnym ) jest mostek i to właśnie tam ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 czerwca 2007, 6:53

Noel pisze:Sara : z Zawoji Pliczne na niebieskim szlaku ( który później łączy się z czarnym ) jest mostek i to właśnie tam ;)
Ile to razy nasz klub musiał iść tym szlakiem żeby dojść na miejsce :D
ODPOWIEDZ