Szlakami Gorców

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Sara

Post autor: Sara » 28 czerwca 2007, 15:32

Pete pisze: Sara ale o którą Sokolicę Ci chodzi ?
A no tą na niebieskim szlaku (747mnpm) i z tą sosną nad przepaścią.
Pete

Post autor: Pete » 28 czerwca 2007, 21:42

Sara - ale przecież ona leży w Pieninach a nie w Gorcach ;)
Sara

Post autor: Sara » 29 czerwca 2007, 6:05

Pete pisze: Sara - ale przecież ona leży w Pieninach a nie w Gorcach ;)
No tak ale jest bardzo blisko Gorców więc stąd ta pomyłka. Ale przyznasz że jest równie piękna co Gorce :wink:
Pete

Post autor: Pete » 29 czerwca 2007, 17:11

Pieniny są specyficznymi górami i w Gorcach nie ma takich skałek co w Pieninach. Są po prostu równie piękne co Gorce, ale inne :)
Sara

Post autor: Sara » 29 czerwca 2007, 17:47

Pete pisze:Pieniny są specyficznymi górami i w Gorcach nie ma takich skałek co w Pieninach. Są po prostu równie piękne co Gorce, ale inne :)
Inne ale równie piękne :) dlatego polecam wszystkim i Gorce i Pieniny :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 czerwca 2007, 6:51

A co to jest na tym zdjęciu podpisanym Polana Kudlońska?
Pete

Post autor: Pete » 30 czerwca 2007, 10:49

To jest ruina szałasu, w którym nawet drzewo wyrosło. Trochę to smutne, że gorczańskie szałasy tak niszczeją.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2007, 11:23

Pete pisze:To jest ruina szałasu, w którym nawet drzewo wyrosło. Trochę to smutne, że gorczańskie szałasy tak niszczeją.
Szkoda oj bardzo szkoda. A orientujesz sięmoże w szałasach Mędralowskich? Słyszałem że jest ich 7. Znasz może któreś?
Pete

Post autor: Pete » 01 lipca 2007, 21:10

Nie orientuję się... :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lipca 2007, 12:02

Mosorczyk pisze:Osobiście poznałem 6 z tych szałasów i wyglądem przypominają te rozsypujące się chatki na Małej Babiej Górze. Choć jest ich 7 nigdy nie udało mi się dotrzeć do tej siódmej. A gdzie się mieszczą. Dokładnie na północny-wschód ze szczytu Mędralowej trzeba schodzić 25 min lasem w dół. 6 z nich jest porozrzucanych w tym lesie bardzo blisko siebie więc nie bedziesz miał problemu z ich odnalezieniem. A siódmą jak ktoś znajdzie niech da znać.
Teraz już wiem skąd znasz te metody z utrzymywaniem ciepła w lesie bo w tych szałasach na pewno się to przyda.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lipca 2007, 12:29

Mosorczyk pisze:Osobiście poznałem 6 z tych szałasów i wyglądem przypominają te rozsypujące się chatki na Małej Babiej Górze. Choć jest ich 7 nigdy nie udało mi się dotrzeć do tej siódmej. A gdzie się mieszczą. Dokładnie na północny-wschód ze szczytu Mędralowej trzeba schodzić 25 min lasem w dół. 6 z nich jest porozrzucanych w tym lesie bardzo blisko siebie więc nie bedziesz miał problemu z ich odnalezieniem. A siódmą jak ktoś znajdzie niech da znać.
Dzięki za informacje bo chyba dla większości z nas te obiekty są nieznane.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lipca 2007, 15:41

Mosorczyk pisze:Osobiście poznałem 6 z tych szałasów i wyglądem przypominają te rozsypujące się chatki na Małej Babiej Górze. Choć jest ich 7 nigdy nie udało mi się dotrzeć do tej siódmej. A gdzie się mieszczą. Dokładnie na północny-wschód ze szczytu Mędralowej trzeba schodzić 25 min lasem w dół. 6 z nich jest porozrzucanych w tym lesie bardzo blisko siebie więc nie bedziesz miał problemu z ich odnalezieniem. A siódmą jak ktoś znajdzie niech da znać.
Dzięki za info!!! Widzę że zapuszczasz się nawet w takie zapomniane miejsca :). Muszę tam być.
ODPOWIEDZ