1-3 maja 2010. Uroczy, odludny Beskid Niski

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 maja 2010, 14:50

bluejeans pisze:Współodczułam to zwłaszcza po tym, jak mnie sponiewierali na szlakach podczas majówki
Czytałam, że Ty Julka tylko opalanko odstawiałaś :kukacz: :)
bluejeans pisze:Już się cieszę na jakieś wspólne wypady
Mała Fatra w planach - może to?
Manfred pisze:kropla deszczu to perełka
Profesjonaliści się nie zachwycą, ale ja jestem z niej dumna :P :D
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 07 maja 2010, 15:15

Jola R pisze:Manfred powiedział/-a:
kropla deszczu to perełka
Profesjonaliści się nie zachwycą, ale ja jestem z niej dumna :P :D
Ta kropelka wygląda po prostu pięknie. Jak zawsze zdjęcia oglądam dość szybko, tak to zatrzymało mnie na chwilę.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 07 maja 2010, 15:25

Jola R pisze:Czytałam, że Ty Julka tylko opalanko odstawiałaś :kukacz: :)
ależ... Jolu, spójrz na Pudla ( Pudelek ---> :afro: ) i spójrz na mnie (ja ----> :bukiet: )
No chyba od razu widać, komu można wierzyć? ;)

A było to tak, że Pudelek, który chyba w chwili wielkiego zamroczenia wysłał mi zaproszenie, kiedy się dowiedział, że zostało ono przyjęte.. postanowił obmyślić jakiś plan, który szybko i skutecznie pomoże mu się pozbyć problemu..
No i niemal mu się udało.. trasa, jaką nam wrzucił pierwszego dnia, wyeliminowała mnie na dwa dni z obiegu ;)
Owszem, straciłam Gorc dnia pierwszego (ale za to zyskałam nowych przyjaciół z rajdu chemików! więc moja rozpacz nie była tak wielka, jak mogła być ;) ), natomiast drugiego dnia.. nie straciłam wiele, ponieważ nasza grupka odbyła pielgrzymkę po okolicznych karczmach ;) tja...

Moja dwudniowa kuracja (zdarłam nogi do kolan niemalże! ;) ) nie była w pełni efektywna, ale na Turbacz udało mi się doczołgać.. Potem było już z górki, więc brak nóg nie stanowił problemu, sturlałam się ;)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 07 maja 2010, 21:09

A było to tak, że Pudelek, który chyba w chwili wielkiego zamroczenia wysłał mi zaproszenie, kiedy się dowiedział, że zostało ono przyjęte.. postanowił obmyślić jakiś plan, który szybko i skutecznie pomoże mu się pozbyć problemu..
oj, grabisz sobie coraz bardziej :no: zapamiętam to sobie :zly: :zly: :zly:

:P
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 07 maja 2010, 22:16

Jolu, rewelacyjna relacja, znowu przeniosłam się w Beskid :D i wielkie brawa za zdjątka :brawo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 maja 2010, 8:04

Fajne foty przyłączam się do chóru w/w co do makr :) ładne widoki i aż się chce znów w góry jechać, szczególnie w mały beskid :) .
Awatar użytkownika
bikmen
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 106
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:02

Post autor: bikmen » 08 maja 2010, 21:38

Jolu dzięki wielkie za zorganizowanie spotkania w tak urokliwym miejscu .
Byliśmy w Beskidzie Niskim po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Klimat jaki tworzą te odludne miejsca wart jest tego, aby wracać i rozkoszować się ciszą ( no może poza miejscem jednego naszego popasu :)) i jeszcze prawie dziewiczą przyrodą. Zostaną nam tylko wspomnienia , a że pamięć (u mnie) już trochę szwankuje, pomogą mi utrwalone aparatem obrazy, na które zapraszam do wspólnego oglądania: http://picasaweb.google.com/bikmen60/BeskidNiski
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 maja 2010, 22:32

bikmen pisze:Jolu dzięki wielkie za zorganizowanie spotkania w tak urokliwym miejscu .
Byliśmy w Beskidzie Niskim po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni
Już się cieszę na te następne razy :)
bikmen pisze:pomogą mi utrwalone aparatem obrazy, na które zapraszam do wspólnego oglądania

Piękne zdjęcia, Mirek!



Żałuję tylko bardzo, że nikomu z nas nie przyszło do głowy zrobić zdjęcie wieczoru integracyjnego w przyczepie :( :cry: . Liczyłam jeszcze na Ciebie, ale widzę, że też nie ma...
A może ktoś z Was ma, tylko np. słabej jakości i dlatego nie zamieścił? Jeśli tak, to chociaż na pw, lub e-mailem, poproszę :)
Doris

Post autor: Doris » 08 maja 2010, 22:53

fajną przyczepę macie, tak sobie po świecie podróżować, zatrzymywać się tu i tam ... zwiedzać, poznawać, delektować się okolicznymi miejscami ... YEAH! właśnie jestem teraz w Norwegii :zoboc: ZAPRASZAM! :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 maja 2010, 22:56

Doris pisze:właśnie jestem teraz w Norwegii :zoboc: ZAPRASZAM!
Doris, co Ty mówisz :shock: ?? Toż Norwegia, to kraj moich najgorętszych marzeń!
Pęknę zaraz z zazdrości :P :twisted:
Doris

Post autor: Doris » 08 maja 2010, 23:02

no, BA! :D widzę, że wiesz co dobre :) a jutro skoczę do Chorwacji :P:twisted: to mówisz, że 9 osób się tam mieści ;) pokażna liczba, to idzie poszaleć :twisted:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 09 maja 2010, 8:31

Jalu zastamów się czy nie warto zorganozować zjazdu w Beskidzie Niskim, rewelacyjne tereny, widoki super. Pomyśl nad tym. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 maja 2010, 11:28

PiotrekP pisze:Jalu zastamów się czy nie warto zorganozować zjazdu w Beskidzie Niskim, rewelacyjne tereny, widoki super. Pomyśl nad tym.
Myśleć o tym to ja chętnie zacznę natychmiast, ale sądzisz, że będzie duże zainteresowanie taką lokalizacją? Mnie się wydaje, że zdecydowanej większości zależy, żeby jednak więcej m n.p.m. było w górach..
Ale co tu będziemy gdybać, gdy przyjdzie czas na ustalanie nowych lokalizacji zjazdów, Beskid Niski może być jedną z propozycji i zobaczymy. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 maja 2010, 15:18

No gratujulę! I nie ukrywam, że zazdroszczę :)
Świetna relacja, powinnaś pisać książki ;)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 10 maja 2010, 0:16

Bardzo fajną wyprawę zorganizowałaś, relacje dobrze sie czyta a zdjecia przednie :)
Gratuluje :brawo: :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ