Mleko na Śnieżce - 4.06.2007

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 12 czerwca 2007, 17:50

MałaBee pisze:
pawelk pisze:na zobaczenie wszytkiego to trzeba mieć z miesiąc a nie majowy weekend
Zachłanność w górach czasem się przydaje :D. Ale przecież Sudety możemy rozbić na parę wypraw. Kto powiedział że wszystko musimy zobaczyć jednego roku?
MałaBee zgadzam się z Tobą w 100 % !
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:00

nikt zresza w 1 weekend to jest nierealne, ale w związku z tym trzeba będzie wybrac ciekawe obiekty na 1 ogień
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 18:00

Tak bo po co mamy się zajeżdżać skoro to i tak wszystkim nie bedzie pasowało. Lepiej poznawać długo i szczegółowo niż raz i byle jak :D. Sudety to piękne i warte odwiedzania góry!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:02

ale Stołowe, Snieżnik i Karkonosze muszą być!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 18:03

Nie tylko one. Będą wszystkie ale róbmy to stopniowo zdobywając je na kolejnych wyprawach. Takim sposobem poznamy najpiękniejsze góry Polski.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:05

ok dla mnie ważne żeby to była wyprawa na dziko tzn. jak już wspominałem bez hoteli, schronisk i chatek tylko z namiotami, spiworami i hejże w góry a śpimy gdzie nam sie zechce
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 18:07

pawelk pisze:ok dla mnie ważne żeby to była wyprawa na dziko tzn. jak już wspominałem bez hoteli, schronisk i chatek tylko z namiotami, spiworami i hejże w góry a śpimy gdzie nam sie zechce
I ja też jestem ZA. To będzie niezapomniana wyprawa.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:10

super - Admina nie ma co pytać bo to że on jest za to jestem bardziej pewien niz wszystkiego innego
ODPOWIEDZ