O dwóch wyspach

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 27 maja 2007, 12:05

Widoki takie jak na 13. fotce od góry. No może trochę lepsze. Gołoborze jest na 16 fotce. Na gołoborzu trzeba uważać, bo można zgubić szlak.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 maja 2007, 12:12

Ładnie tam :). Jest wiele miejsc a szczególnie na GSzB gdzie nie jest oznaczony szlak. Najwięcej takich odcinków jest w Beskidzie Niskim i w Zywieckim po stronie wsi Abramowskich.
Sylwia

Post autor: Sylwia » 28 maja 2007, 7:10

Magda pisze:Ładnie tam :). Jest wiele miejsc a szczególnie na GSzB gdzie nie jest oznaczony szlak. Najwięcej takich odcinków jest w Beskidzie Niskim i w Zywieckim po stronie wsi Abramowskich.
W Beskidzie Niskim to jest fajne że bez namiotu to się nie obejdzie. Chyba że nocleg pod gołym niebem. Też fajne przeżycie :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 maja 2007, 7:06

Pete pisze:Widoki takie jak na 13. fotce od góry. No może trochę lepsze. Gołoborze jest na 16 fotce. Na gołoborzu trzeba uważać, bo można zgubić szlak.
Dzięki. Nie wiedziałam że to jest Gołoborz :D. A udało Ci się zrobić fotki prosto z Mogielicy? Widzę że tam są ale mi chodzi takie prosto ze szczytu i dookoła niego bo chcę wiedzieć jak tam nasze ognisko się będzie miało :D
Pete

Post autor: Pete » 29 maja 2007, 16:43

MałaBee fotka 5, 7 i 9 od dołu :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 maja 2007, 19:29

Pete pisze: MałaBee fotka 5, 7 i 9 od dołu :)
eeeeee no to ładne miejsce... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 maja 2007, 7:00

Na Mogielicy nie byłem ale po tych fotkach muszę ją odwiedzić... jak wyzdrowieję.
ODPOWIEDZ