Stożek 23.01.10

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Stożek 23.01.10

Post autor: Gosia » 25 stycznia 2010, 22:40

Zapowiadała się piękna pogoda więc grzechem byłoby siedzieć w domu. :) Postanowiliśmy zatem wybrać się na jakiś dłuższy spacer. Biorąc pod uwagę moją osłabioną formę nie mógł być zbyt forsowny więc wybór padł na Stożek. Wchodziliśmy z Wisły Łabajowa zielonym szlakiem. Podejście nie jest strome, troszkę terenu otwartego - piękne widoki, trochę przez las - urokliwie. Olek(al3ksand3r) już na starcie poooleciał do góry(jak to ma w zwyczaju). :) W schronisku na Stożku zrobiliśmy sobie 15 minut odpoczynku lekki posiłek i dalej w drogę, przez Kiczorę do Mrózków. Po kilkunastu minutach po wyjściu ze schroniska, dotarliśmy do interesujących skałek. Naprawdę interesujących. Ale naprawdę! :D Olka trudno było od nich oderwać. Chyba tęskni za tatrzańskimi skałkami. :) Dalsza droga ubiegła nam w sumie na zabawie i wariacjach śniegowych. :twisted: Trasę przewidzianą na 3 godziny zrobiliśmy w......... nie wiem ile bo Olek zaginał czasoprzestrzeń. :D No i kto by pomyślał taki sobie Stożek a tyle zabawy!
http://www.youtube.com/watch?v=7yZeroKgVGk

A tutaj link do fotosów:
http://picasaweb.google.pl/olektrocinski/Stozek#
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2010, 22:54

Widzę, że dużo osób wykorzystało wspaniałą weekendową pogodę na małe górskie eskapady.:) Również super fotki i ta ekstra pogoda:) Można tylko pozazdrościć. A tu człowiek ma daleko do gór i musi się do egzaminów uczyć ;) pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 25 stycznia 2010, 23:19

Piękna zima na zdjęciach, szczególnie ostatnich!

No i ta pogoda - cudo!

A skałki rnaprawdę interesujące. No naprawdę ;)
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2010, 0:15 przez Dżola Ry, łącznie zmieniany 1 raz.
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 25 stycznia 2010, 23:32

:brawo: fantastyczna pogoda a zdjecia pierwsza klasa
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 26 stycznia 2010, 0:04

Gosia,dużo zdrówka życzę i gratuluję ,że zdecydowałaś się w ramach rekonwalescencji wybrać na wycieczkę.Zdjęcia super,zwłaszcza te zabawy na śniegu i duuuży sopel Olka
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 6:39

Kurcze, a Wam aparaty nie zaszwankowaly!!! Piekne zdjęcia Gosiu.
Iwon

Post autor: Iwon » 26 stycznia 2010, 7:32

No super , żeście się wybrali w plener. Podobnie jak nasza grupka . Tylko nam takie fajne sople nie zwisały :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam całą Waszą trójkę :>
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 26 stycznia 2010, 10:23

Myśmy się przestraszyli mrozu, a teraz... zazdrościmy :) Jeżeli tylko zdrowie i pogoda dopisze, to w sobotę nie daruję - ja chcę do Wisły! Gosiu serdeczne pozdrowienia od imienniczki
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 26 stycznia 2010, 12:35

Wszystkim dziękuję za dobre słowo :D Ja też się panicznie bałam takiego :shock: mrozu, ale zawsze można zawrócić, więc odważyłam się. :hura: No i pózniej już nie chciałam wracać, tylko...rozbierać się. Iwonka, Olek obiecał, że Wam załatwi takie sople jak się spotkamy gdzieś na szlaku :zoboc: Teraz zastanawiamy się gdzie ruszyć w sobotę i niedzielę:hmmm:Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 26 stycznia 2010, 16:23

świetne!!!!!!! a te zabawy na śniegu superanckie,Gosiu opisy na zdjęciach, bardzo mi się podobały!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 stycznia 2010, 17:24

.Wspaniała wycieczka. pogoda dopisała wybornie. Wielkie gratulacje, nie narnujecie czasu. Tak trzymać :spoko:
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
al3ksand3r

Post autor: al3ksand3r » 26 stycznia 2010, 17:32

PiotrekP pisze:.nie narnujecie czasu. Tak trzymać :spoko:
:oki: Staramy się.
Otylia opisy na zdjęciach,to praca zespołowa, wyczerpująca :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2010, 17:35

Gosia pisze:No i kto by pomyślał taki sobie Stożek a tyle zabawy!
To widać, że było zabawnie. Fajna wycieczka :brawo: :brawo:
Czy Olek nie odmroził sobie twarzy? Taki mróz był a on tyle razy nurkował w śniegu?
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 26 stycznia 2010, 18:03

beta pisze:Czy Olek nie odmroził sobie twarzy? Taki mróz był a on tyle razy nurkował w śniegu?
He he, energia Go wręcz rozpalała. :D
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 29 stycznia 2010, 8:54

piekne zabawy na sniegu gratulacje :spoko:
i ta pogoda pozazdroscic :D
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ