Tatrzańskie przejście z 2009 na 2010 ;-)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 18:53

Pati to moja siostra robiła zdjęcie - to w czerwonym to ja ... nie ona.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 18:55

Partycja pisze:Ludzi kupa (szczególnie tych od Liberatora 2000)
Dziś mam natchnienie, pije piwko i czekam na doradce finansowego żeby go przegonić :).

Btw. tam ma być "Sponiewieratora 2000" a nie Liberatora 2000 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Pati

Post autor: Pati » 12 stycznia 2010, 19:00

Noel pisze:Pati to moja siostra robiła zdjęcie - to w czerwonym to ja ... nie ona.
Wiem, ale kogo to już jest aparat to nie dociekam ;) Spoko siostry klaty z Twoją bym nie pomyliła, chociaż tutaj to może pleców/boku :D

Noel pisze:Sponiewieratora 2000
Tak, widziałam podpis, ale nie chciałam podkradać hasła. Co by nie było Sponiewierator czy Liberator to i tak rządzą :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 20:55

Partycja pisze:Te, no popatrz i myśmy się nie widzieli. Tak to mniej więcej wyglądało (By Noel):

Kurcze jak szedłem z kolegami to widziałem ludzi jak siedzieli koło plecaków czyli to Was widziałem a że oni mieli auto zaraz koło wyjazdu z parkingu to tam nawet nie szedłem - kurcze a tak blisko byliśmy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 12 stycznia 2010, 22:44

Brian OConnor a ja cały czas się zastanawiam czy nie spotkałem Ciebie rok temu 2 lutego pod Zawratem :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2010, 1:24

Mariusz pisze:Brian OConnor a ja cały czas się zastanawiam czy nie spotkałem Ciebie rok temu 2 lutego pod Zawratem :)
Hmm nie wiem może. 2 lutego 2009 byłem na Żółtej Turni i jak z niej zlazłęm to po 14 poszedłem jeszcze na Zawrat właśnie. Nie chce mi się teraz szukać tej relacji ale idąc spotkałem 2 gości którzy schodzili z niego. Być może jednym z nich byłeś TY.
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 13 stycznia 2010, 10:53

Ale ten świat mały, szedłem z kumplem i ok 15 schodziliśmy z Zawratu :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2010, 16:47

Mariusz pisze:Ale ten świat mały, szedłem z kumplem i ok 15 schodziliśmy z Zawratu :)
No to czyli się minęliśmy bo ja około 15 zacząłem podchodzenie żlebem a w nim już ktoś był.
http://picasaweb.google.com/BogdanKrzys ... 8619460642
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 15 stycznia 2010, 23:32

wycieczka wypas
ODPOWIEDZ