Pasterka z zapachem siana.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Iwon

Post autor: Iwon » 27 grudnia 2009, 13:40

PiotrekP pisze:Na terenie obozu Gross Rosen też stoi drzewo uschnięte
Byłam tam w ubiegłym roku , oddając cześc mojemu Ojcu, który przeżył Gross Rosen jako młody chłopiec .
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 27 grudnia 2009, 22:08

Przedni pomysł i super wigilia. a opis końskich stolców :D powala!
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2009, 20:20

Super!
Taka pasterka musi być niesamowitym przeżyciem :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 30 grudnia 2009, 19:43

Oj, Mirka, gdybyś uraczyła się tą herbatką, co Iwona i Halinka to elastyczna byś była bardziej może i równowagę utrzymała ;) :lol:

A jak wsiadłaś do samochodu? Nie musiałaś się rozebrać do rosołu? :D

A tak poważnie, to całe szczęście, że nic Ci się nie stało!
Anonymous

Stało się.

Post autor: Anonymous » 02 stycznia 2010, 11:50

Jolus R stalo się , stalo.... Łokiec mnie nadal boli, łydka też, ale jak boli, wiem, że żyję. A radości z nocnego sponiewierania już mi nikt nie zabierze.
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 02 stycznia 2010, 23:29

HalinkaŚ pisze: I parę słów żeby pocieszyć naszą koleżankę Mirkę.W powrotnej drodze wyłożyło ją w błoto tylko dwa razy,szła drogą powtarzając słowa,,,oj ja się brzydzę tych butów i tego błota,,,, a w końcówce drogi już na asfalcie zaliczyła upadek po raz trzeci ,nie tracąc przy tym humoru.Nie każdy by potrafił z siebie się śmiać..
Mogę tylko dodać, że nie ma to jak wysłuchać relacji bezpośrednio od Mirki.Aż by się chciało tam być :lol: razem z Mirką i Halinką.
ODPOWIEDZ