W cieniu Babiej Góry

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

W cieniu Babiej Góry

Post autor: Pete » 04 maja 2007, 21:22

W oczekiwaniu na relację ze spotkania klubowego zapodam moje foteczki z wyprawy na Mędralową i Jałowiec (przez 3/4 drogi towarzyszyła nam Babia :))


30.04.2007

Zawoja Składy - Tabakowe Siodło - Mędralowa - Hala Kamińskiego - Przeł. Klekociny - Beskidek - Hala Trzebuńska - Jałowiec - Opaczne - Zawoja Wełcza - Zawoja Składy

Widok na Babią Górę z Zawoi Czatoży

Obrazek

Na skraju BPN-u

Obrazek

Na Przełęczy Jałowieckiej

Obrazek

Przy drodze na Mędralową

Obrazek

Obrazek

Mędralowa

Obrazek

Widok z Mędralowej na Babią Górę

Obrazek

Na Hali Kamińskiego

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy szlaku na Przeł. Klekociny (w pewnym fragmencie szlak wiedzie przez źródełko :))

Obrazek

Widok na Pilsko z Beskidka

Obrazek

Widok na Babią Górę z Beskidka

Obrazek

I z Hali Trzebuńskiej pod Jałowcem

Obrazek

Na szczycie Jałowca

Obrazek

Obrazek

Pilsko z Jałowca

Obrazek

Schronisko na polanie Opaczne

Obrazek

I widoki na Babią Górę ze szlaku do Zawoi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 8:13

Pete mi się bardzo podoba ta Twoja fotorelacja. Jak ja chciałabym tam być!!! Tylko możesz napisać jakąś choć króciótką relację??? :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2007, 8:18

Ładny ten "cień" Babiej Góry. Zazdroszczę Ci tego wyjazdu. Bardzo mi się spodobała ta polanka przy schronisku Opaczne :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2007, 8:54

Pete możesz nam smaka nie robić już co??? :mrgreen: Wyprawa boska!!!!! Tak dalej!!!
Pete

Post autor: Pete » 05 maja 2007, 11:16

Oczywiście patrząc na Babią też myślałem o Was. Przez lornetki nawet było widać ludzi na Diablaku i wchodzących na niego :D Relację też postaram się wkrótce napisać :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 15:17

Chciałabym to zobaczyć oj bardzo!!! Czytałam całą relację Mosorczyka i jestem pod bardzo wielkim wrażeniem!!! Pete napisz równie fajną bo pewnie też miałeś dużo przygód.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2007, 15:28

A gdzie to było???
Obrazek

Bardzo mi się podoba ta Twoja wycieczka. Jak na 15 latka jesteś bardzo ambitnym chłopakiem. Naprawdę!!!! Ja Cię podziwiam!!!
Pete

Post autor: Pete » 05 maja 2007, 18:27

Magda ta fotka została wykonana na Hali Kamińskiego pod Mędralową. Rozpościerają się z niej wspaniałe widoki na Babią, Beskid Mały :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 19:35

A to zdjęcie z Przełęczy Jałowieckiej to Ci wyszło tak samo jak u Admina w relacji Rabka Zdrój - Ustroń. Fajna wyprawa Pete.
Pete

Post autor: Pete » 05 maja 2007, 19:50

Każda wyprawa jest fajna, jeżeli są piękne widoki na Babią :)
Pisałem relację i się skasowało :(
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 20:02

Ja jak cokolwiek opisuję to zawsze w Wordzie a później przerzucam na forum. A co do usterek technicznych to już je Admin usunął więc czemu Ci skasowało???
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 20:03

Pete pisze:Każda wyprawa jest fajna, jeżeli są piękne widoki na Babią :)
Pisałem relację i się skasowało :(
Na Babiej jest zawsze fajnie!!! :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2007, 8:04

MałaBee pisze:Na Babiej jest zawsze fajnie!!! :D :D :D
A szczególnie jak jeździ na nią Pete!!! Bardzo ładne masz zdjęcia z tej wyprawy!!!!!!!!!!
Pete

Post autor: Pete » 06 maja 2007, 11:15

Nie - to nie wina usterek technicznych. Zawsze piszę na wordzie tylko raz nie wiem czemu pisałem od razu tu :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2007, 13:50

Aj, jaj,jaj... ale trafiłeś z tym szlakiem...otóż to jest mój szlak "rodowy" i wspomnienia różne przychodzą... Hala Trzebuńska wzięła w/g legendy rodzinnej nazwę od nazwiska pierwszego bacy pod Jałowcem Macieja Trzebuniaka z Wełczy .Wprawdzie pózniej linia moich przodków przeniosła się na Barańcową a dziadek przeprowadziL się na Ryzowaną to zawsze mówiło się ,że ród pochodził z Wełczy.
Dlatego Pete jestem Ci bardzo wdzięczny za te chwile sentymentalnych wspomnień.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

PS. Jeśli masz nadal kontakt ze Stokrotką to mógłbyś ją zaprosić na to forum :)
ODPOWIEDZ